UA

Як зберегти урожай ріпаку та інших культур від розтріскування?

На ваших полях відновився після зими ріпак, невдовзі на сусідніх ланах зазеленіють дружні сходи сої – вони гідно перенесли стреси від застосування гербіцидів, браку вологи та отримали повноцінне живлення. Стручки буріють і, здавалося б, небезпека вже позаду. Одначе замість очікуваного сонця та тепла завітали затяжні зливи, буревій, а то й град. Температура коливається й вологі стручки стрімко висихають. Поле починає «тріщати» – насіння осипаєтьсяЗнайома ситуація?

На жаль, така картина в українських полях зустрічається часто. Втрати врожаю через осипання насіння можуть сягати до 50%, а іноді навіть і вище. Не проґавити момент і своєчасно запобігти розтріскуванню стручківуміння майстерне.

Зазвичай аграрії використовують хімічні та біологічні клеї. Хімічні утворюють суцільну непроникну плівку, яка склеює стручки й висушує їх. Однак ця плівка унеможливлює дихання й фотосинтез, чим погіршує дозрівання насіння та знижує його якісні показники. Біологічні аналоги не руйнують покривні тканини й не перешкоджають продовженню вегетації, а саме – природному дозріванню плодів. Одним із таких препаратів на вітчизняному ринку є біоклей компанії БТУ-ЦЕНТР – ЛИПОСАМ!

Ефект від використання

✔ зменшує втрати врожаю до 30-50%
✔ утворює гнучку еластичну сітку здатну розтягуватись та склеювати
✔ забезпечує природне дозрівання  як  нижніх, так  і  верхніх ярусів технічних,  зернобобових культур
✔ не порушує дихання та фотосинтез рослини
✔ сприяє нормальному накопиченню олії в насінні олійних культур та протеїну в зернобобових протягом останніх 3-4 тижнів
✔ регулює кількість вологи в стручках та коробочках, не дозволяючи їй проникати всередину, проте вільно виходити назовні
✔ захищає рослини від несприятливих погодних умов (посухи, опіків, вітру, дощу, тощо)
✔ подовжує термін зберігання плодів та ягід
зберігає Ваші кошти (від 2000 до 10000 грн/га) Щоб замовити Липосам біоклей, звертайтеся до наших менеджерів або за телефоном
  
+38 096 155 89 89


Наші партнери


Замовити зворотній дзвінок

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам перетелефонуємо

Дякуємо! Перетелефонуємо Вам у найближчий час