Біотехнології – професія майбутнього!

Вчитися – це цікаво. Особливо в юному віці. А ще цікавіше, коли теорія поєднується з практикою. 18 травня 2018 року студенти 3 курсу спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» Національного університету біоресурсів і природокористування відвідали виробництво «БТУ-Центр» у м. Ладижин Вінницької обл. ― серце однієї з найбільших українських компаній, що виробляє мікробні та ферментні біопрепарати для сільського господарства.

DSC_0012.JPG

Студентам показали все – мікробіологічні лабораторії, виробничі лінії, надпотужне обладнання; навіть «поморозили» у  складах з низьким температурним режимом! Співробітники компанії охоче відповідали на питання молоді та протестували знання майбутніх мікробіологів з основних предметів – результатами всі залишилися задоволені.

DSC_0267-(1).jpg

   «Ми хочемо показати майбутнім біотехнологам, біохімікам, агрономам, зоотехнікам, що їх професії цікаві, перспективні та потрібні нам і Україні», - каже Директор з перспективи та розвитку Болоховська Валентина Антонівна. «Оскільки в нас великі плани з розвитку бізнесу, нам постійно потрібні молоді фахівці, які готові розвиватися у галузі біотехнологій. Ми раді всім, хто, як і ми, прагне про родючість  землі, здоров’я нації та довкілля».

«Люди  - наша головна цінність. Ми прагнемо зробити для кожного співробітника середовище для реалізації та розвитку. Наші співробітники беруть участь у галузевих семінарах і конференціях. Щоранку кожного члена команди на виробництві забирає корпоративний автобус. Ми годуємо наших працівників обідом. Упродовж дня команда може відпочити за кавою та смаколиками на кухні. Кожному агроному виділяємо окремий автомобіль та оплачуємо мобільний зв’язок. Ми намагаємось завжди заохочувати співробітників до розвитку та навчання та цінуємо кожного члена команди без виключень. Компетентні фахівці, які люблять свою справу, для нас на вагу золота!», - розповідає Генеральний директор «БТУ-Центр», канд. с.-г. наук Владислав Болоховський.

DSC_0147.JPG

«Нам дуже сподобалося. Ми й не думали, що в Україні є такі сучасні виробництва, лабораторії. Це місце, яке буквально дихає наукою. Дуже хочеться попасти до «БТУ-Центр» на практику та стати частиною її історії», - каже студентка Ольга. 

«Раніше ми бачили таке лише на картинках. Нам розповідали про ферментери, автоклави, реактори. А зараз ми побачили це наживо. Ми потрапили до місця, де народжується наука. І це не в Швейцарії, не в Америці, не в Сінгапурі. Це в нас – в Україні! І це вражає!», - розповідає студент Олександр.Для довідки:

Компанія «БТУ-Центр» ― український виробник мікробних і ферментних препаратів для сільського господарства. Серед топ-продуктів – лінійки біоактиваторів, деструкторів стерні, біоінокулянтів, мікродобрив, біофунгіцидів, біоприлипачів, біопрепарати для тваринництва та ін. Також компанія здійснює діяльність у нафто-газовому та медичному напрямках. Щороку «БТУ – Центр» вдосконалює якість своїх біопрепаратів, проводить наукові, лабораторні та практичні дослідження.

На базі підприємства діє власне виробництво та сучасні атестовані лабораторії. Кожен біопрепарат – це ретельно відібрані штами мікроорганізмів фахівцями з понад 30-річним досвідом роботи. Продукція компанії дозволена до використання в органічному землеробстві, що підтверджується сертифікатом Organic Standard.


Наші партнери