UA

СКЛЕРОЦИД - ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ ВІД БІЛОЇ ГНИЛІ НА ОГІРКАХ

Однією з найшкодочинніших хвороб, які уражують огірки, є біла гниль. Хвороба спочатку проявляється у вигляді водянистих плям на верхівках  плодів,  які згодом ростуть та покриваються білим ватоподібним нальотом міцелію гриба. З часом на ньому формуються чорні склероції. Збудник хвороби також може проявлятися на рослинах у вигляді кореневої або прикореневої  гнилі та призводити до загибелі рослин.

Сприяють розвитку хвороби висока відносна вологість повітря, підвищена температура, загущеність посівів та надлишковий полив.

Зберігається збудник хвороби за допомогою склероцій у ґрунті та на уражених рослинних рештках. Тому, для ефективного захисту рослин від збудників білої гнилі необхідно знешкодити склероції, що знаходяться в грунті,  а також у разі прояву хвороби під час вегетацї обробляти рослини біофунгіцидом.


Для захисту від збудників білої гнилі фахівцями компанії БТУ-ЦЕНТР був створений ефективний біологічний фунгіцид СКЛЕРОЦИД®

Після  застосування препарату СКЛЕРОЦИД® порушується  цикл  розвитку грибів роду Sclerotinia і  тим самим припиняється їх пагубна дія на рослини. Сoniothyrium minitans, що входить до складу препарату, викликає  деградацію  стінок склероцій  і міцелію, використовуючи органічного господаря як джерело поживних речовин для свого розвитку та інгібує розвиток  патогена. Внесений   в грунт  препарат  забезпечує зниження інфекційного потенціалу Sclerotinia під час вегетації рослин, а також зменшує ризик зараження наступних культур в сівозміні. 


  Комерційна пропозиція

Назва препарату

Метод внесення препарату

Ціна  за 1 л, грн,

(в т. ч. ПДВ 20%)

*Норма використання, мл/10 л води


СКЛЕРОЦИД
®

Обробка ґрунту

290,0

100

Обприскування рослин

60-80

☎ Додаткова інформація та консультація агрономів за телефонами

Напрямок

Контактний номер

Представник


Овочівництво

(067) 492 51 60

Вдовенко Сергій Анатолійович

(067) 767 25 15

Фасоля Віталій Володмирович


Наші партнери

Замовити зворотній дзвінок

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам перетелефонуємо

Дякуємо! Перетелефонуємо Вам у найближчий час