Живлення та захист коріння

Активізувалися ростові процеси рослин. У цю фазу особлива роль відводиться повноцінній роботі кореневої системи. Пряма залежність: будуть у повну силу працювати корені – у доброму стані буде надземна частина рослин; буде здорова рослина – вона у повній мірі заплодоносить якісними плодами. Головне у цьому – добра приживлюваність рослин, їх оптимальне живлення та захист від шкідників і хвороб.

Стимулювання росту коренів

Рекомендуємо застосовувати ХЕЛПРОСТ® Укорінювач для швидкого відновлення коренів після пересаджування рослин, стимуляції утворення кореневої системи за вегетативного розмножування (живцями, сланкими пагонами тощо) та її нормального функціонування. Норма - 1-3 л/га залежно розміру кореневої системи.

Строк внесення квітень-червень. Кратність 3-4 рази з інтервалом 12-15 днів.

Оптимізація живлення 

Для мобілізації фосфору та калію з нерозчинних сполук, фіксації азоту та підвищення ефективності використання мінеральних добрив використовується грунтове біодобриво ГРАУНДФІКС®. Комплексне добриво з додатковим вмістом корисних мікроорганізмів та продуктів їх метаболізму ГУМІФРЕНД® гумат калію  позитивно впливає на мікробіологічну діяльність грунту та  стимулює розвиток потужної кореневої системи.

Назва препарату

Норма, л/га*

Строк внесення

Кратність

ГРАУНДФІКС

3-5

березень-червень

1-2

ГУМІФРЕНД

0,8-1,0

впродовж вегетації

4-6

Мікоризація коренів

Мікориза на коренях (особливо лохини, фундука, горіха грецького, винограду та ін.) відіграє важливу роль у живленні та підвищує стресостійкість рослин. Для фертигації використовують МІКОФРЕНД® - комплексний препарат для мікоризації з посиленим захистом від патогенів. Норма - 1-2 л/га залежно віку рослин.

Строк внесення травень-червень. Кратність 1-2 рази з інтервалом 20 днів.

Захист коріння

Проти ґрунтових шкідників різного віку, а саме: імаго та личинок травневого хруща, оленки волохатої, вовчка звичайного, коваликів, гусені совки тощо застосовують  МЕТАВАЙТ®-Плюс.

Для захисту кореневої системи рослин від хвороб можна використовувати наступні біофунгіциди - МІКОХЕЛП® та ЕКОСТЕРН®, які оздоровлюють ґрунт у корене-вмісному шарі, пригнічують розвиток фітопатогенів, які викликають кореневі та плодові гнилі.

Для захисту від кореневої та прикореневої форми білої гнилі необхідно вносити біологічний фунгіцид СКЛЕРОЦИД®.

Назва препарату

Норма, л/га*

Строк внесення

Кратність

 МЕТАВАЙТ-Плюс

5-10

Квітень-травень та серпень-вересень

1-2

МІКОХЕЛП-р

1-2

Квітень-липень

3-4

СКЛЕРОЦИД

1-3

Навесні та восени

1-2

ЕКОСТЕРН

1-2

Серпень-вересень

1

* − Норма внесення біопрепарату залежить від культури, віку насадження, ступеня заселення шкідників та фітопатологічного стану грунту.

Вносяться вказані препарати у ґрунт під основний обробіток при підготовці площі під садіння – їх слід обов'язково заробити впродовж однієї доби після обприскування, глибина заробки в ґрунт не менше 5 см. В існуючих насадженнях препарати вносять через крапельне зрошення упродовж вегетації. 

Не
рекомендується змішувати  МЕТАВАЙТ  із фунгіцидами, що містять гриб Trichoderma.


Усі вище вказані препарати сертифіковані для органічного виробництва, сумісні між собою і можуть використовуватися у баковій суміші одночасно.Для більш детальної інформації звертайтеся до фахівців із садівництва:

☎ (067) 829 40 72 - Сіленко Володимир Олександрович;
☎ (067) 408 76 79 - Маковкін Іван Миколайович.

Наші партнери

Замовити зворотній дзвінок

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам перетелефонуємо

Дякуємо! Перетелефонуємо Вам у найближчий час