Особливості застосування та переваги кормових добавок для тварин

Кожна сфера сільського господарства передбачає впровадження інноваційних розробок, які сприяють підвищенню ефективності виробництва. Не є винятком і тваринництво з птахівництвом. Сучасні фермери використовують спеціальні кормові добавки, які забезпечують збалансоване харчування тварин. Українські виробники пропонують різноманітні суміші, які володіють особливим складом і механізмом дії.

Компанія пропонує купити оптом ефективні і безпечні кормові добавки для тварин, до складу яких входять біологічно активні речовини ферменти, корисні бактерії пробіотичної дії, молочна сироватка. Продукція виробника проходить суворий контроль, тому відповідає необхідним вимогам українських і міжнародних стандартів. При цьому ціна кормових добавок вважається найбільш прийнятною на ринку України.

Головні особливості кормових біодобавок

Кормові добавки - спеціальні суміші, які кожен день використовують для годівлі великої рогатої худоби, птиці та інших сільськогосподарських тварин. При цьому вкрай важливо, щоб біопрепарати додавалися виключно у встановлених дозуваннях - так можна забезпечити ефективну дію без можливих побічних ефектів. Як правило, частка кормових добавок становить 10-30% загальної кількості їжі, що вживається.

Головним завданням таких біосумішей є збалансування раціону тварин по нутрієнтах, макро- і мікроелементів, забезпечення повноцінного харчування. Як правило, раціон сільськогосподарських тварин в Україні складають різні органічні, мінеральні і синтетичні продукти. При цьому для повноцінного росту і розвитку часто бракує таких поживних речовин:

 • протеїнів;

 • мінералів;

 • вітамінів;

 • ферментів.

Саме ці компоненти і виступають основними в складі кормових добавок. Процес виробництва даних біопрепаратів має ряд вимог, тому вони піддаються державним перевіркам і сертифікації, що підтверджує належну якість. Щоб відповідати таким вимогам, компанія БТУ-ЦЕНТР має потужний науковий потенціал, багатим досвідом роботи в даному сегменті. Це дозволяє ретельно продумувати і розробляти правильно підібрані склади, які забезпечують найкращі результати зростання тварин без шкоди для них самих.

Ефективність дії і переваги біопрепаратів

Завдяки кормовим добавкам від компанії БТУ-ЦЕНТР українські фермери і власники тваринницьких господарств отримують такі вигоди:

 • забезпечення вирощуваних тварин необхідної кількості білків, вітамінів, мінеральних та інших корисних речовин;

 • поліпшення апетиту, підвищення якості перетравлення і засвоєння поживних речовин з основного корму;

 • гарантія прискореного зростання і розвитку поголів'я худоби або птиці, що сприяє отриманню прибутку за відносно короткий термін;

 • підвищення показників виживання тільки що народжених (вилупилися) тварин (особливо важливо для сільгосп птахів);

 • нормалізація гормонального фону, поліпшення роботи ферментної системи;

 • прискорене виведення токсинів з організмів тварин;

 • помітне підвищення якості м'яса (особливо смакових властивостей);

 • збільшення багатоплідності свиноматок і зростання народжуваності інших видів сільськогосподарських тварин (за неофіційними даними, зростання продуктивності становить від 10 до 20%);

 • істотне підвищення показників несучості, удою молока;

 • зменшення ризиків ожиріння;

 • зниження витрат на закупівлю основного корму.

Кормові харчові добавки роблять благотворний вплив на роботу імунної системи тварин, що сприяє підвищенню захисту від всіляких захворювань (особливо інфекційного характеру). Також суміші з біологічно активними речовинами допомагають з налагодженням роботи органів шлунково-кишкового тракту, сприяють зміцненню суглобів і кісток.

Важливі застереження та обмеження

З огляду на вищеописані переваги, власники тваринницьких господарств вирішують повністю замінити звичний корм, використовуючи для харчування тварин тільки кормові добавки. Але подібне рішення негативно впливає на стан поголов'я. Це пояснюється тим, що такі сухі суміші є всього лише доповненням до основного раціону. Саме тому вкрай важливо строго дотримуватися рекомендацій щодо застосування біопрепаратів, в тому числі призначення. Так, багато видів кормових добавок призначаються виключно для певного виду тварин або птахів.