Чому важливо використовувати добрива з мікроелементами для рослин?

Ми займаємося виробництвом різних біопрепаратів для агропромислового комплексу. Особливе місце в асортименті продукції займають мікроелементи, призначені для харчування польових, овочевих культур і садових рослин. Продукція має високу якість і ефективність дії, що підтверджується спеціальними сертифікатами. У нас можна замовити комплексні добрива з мікроелементами.

Навіщо потрібно купувати добрива з мікроелементами для рослин

Підживлення сільгоспкультур мікроелементами є особливо необхідною, адже якщо спостерігається брак будь-яких елементів, неможливо забезпечити нормальний ріст, цвітіння, плодоношення рослин. Найбільш важливими мікроелементами для сільськогосподарських культур є бор, цинк, манган і кальцій. Слід враховувати, що для рослин шкідливим вважається не тільки недолік, але і надлишок мінеральних елементів. Найшвидшим способом забезпечення майбутнього врожаю достатньою кількістю бору, заліза, сірки, кальцію і міді є листове обприскування.

Які дії надають біодобрива з мікроелементами для рослин:

  • Для повноцінного росту сільськогосподарських культур в грунті повинні бути в достатній кількості бор, марганець, мідь, молібден (іноді кобальт, цинк, йод, ванадій). При їх нестачі можуть розвиватися специфічні захворювання. Щоб цьому запобігти, потрібно застосовувати відповідні рідкі добрива з мікроелементами, що дозволить захистити рослини і істотно підвищити врожайність рослинницької продукції.
  • Правильно підібравши біопрепарати з мікроелементами, можна домогтися підвищення цукристості, збільшеного вмісту крохмалю і білків, жирів і вітамінів.
  • Також сільгоспкультури оброблені мікроелементами стають більш стійкими до засух, різких перепадів високих і низьких температур, а також додатково забезпечується зниження їх уражуваності хворобами.

Призначення і особливості застосування добрив з мікроелементами

Біопрепарати з вмістом корисних елементів використовуються для позакореневого підживлення (обприскування) посіву в вегетаційний період. Для обробки потрібно спочатку приготувати робочий розчин, розмішавши потрібну кількість мікроелементів з водою. Обприскування слід проводити безпосередньо після приготування розчину або бакової суміші при безвітряній похмурій погоді або рано вранці або ввечері, коли на сільгоспкультури не впливають прямі сонячні промені.

Склад, фасування, зберігання мікроелементів для рослин

До складу комплексних мікроелементів для рослин може входити бор, кальцій, цинк, мідь і інші мікроелементи. Препарати «БТУ-ЦЕНТР» випускаються в пластиковій тарі по 1, 5 або 10 літрів. Зберігати добрива слід в герметично закритій ємності в місцях, захищених від прямих сонячних променів.