КАТЕГОРІЇ
- Фосфор-калій мобілізатор (1)
- Мікоризний препарат (2)
- Біоактиватори (1)
- Інокулянти для насіння (4)
- Біоживлення (4)
- Біофунгіциди (4)
- Біоінсектициди (5)
- Біоприлиплювачі (6)
- Біодеструктори (5)
- Мікроелементи (8)
- Гумати (1)
Мікроелементи (АПК)
Чому важливо використовувати добрива з мікроелементами для рослин?
Навіщо потрібно купувати добрива з мікроелементами для рослин
Підживлення сільгоспкультур мікроелементами є особливо необхідною, адже якщо спостерігається брак будь-яких елементів, неможливо забезпечити нормальний ріст, цвітіння, плодоношення рослин. Найбільш важливими мікроелементами для сільськогосподарських культур є бор, цинк, манган і кальцій. Слід враховувати, що для рослин шкідливим вважається не тільки недолік, але і надлишок мінеральних елементів. Найшвидшим способом забезпечення майбутнього врожаю достатньою кількістю бору, заліза, сірки, кальцію і міді є листове обприскування.
Які дії надають біодобрива з мікроелементами для рослин:
- Для повноцінного росту сільськогосподарських культур в грунті повинні бути в достатній кількості бор, марганець, мідь, молібден (іноді кобальт, цинк, йод, ванадій). При їх нестачі можуть розвиватися специфічні захворювання. Щоб цьому запобігти, потрібно застосовувати відповідні рідкі добрива з мікроелементами, що дозволить захистити рослини і істотно підвищити врожайність рослинницької продукції.
- Правильно підібравши біопрепарати з мікроелементами, можна домогтися підвищення цукристості, збільшеного вмісту крохмалю і білків, жирів і вітамінів.
- Також сільгоспкультури оброблені мікроелементами стають більш стійкими до засух, різких перепадів високих і низьких температур, а також додатково забезпечується зниження їх уражуваності хворобами.
Призначення і особливості застосування добрив з мікроелементами
Склад, фасування, зберігання мікроелементів для рослин
До складу комплексних мікроелементів для рослин може входити бор, кальцій, цинк, мідь і інші мікроелементи. Препарати «БТУ-ЦЕНТР» випускаються в пластиковій тарі по 1, 5 або 10 літрів. Зберігати добрива слід в герметично закритій ємності в місцях, захищених від прямих сонячних променів.