Чому важливо використовувати добрива з мікроелементами для рослин?

БТУ-ЦЕНТР займається виробництвом різних біопрепаратів для агропромислового комплексу. Особливе місце в асортименті продукції займають мікроелементи, призначені для живлення польових, овочевих культур і садових рослин. Продукція має високу якість і ефективність дії, що підтверджується спеціальними сертифікатами. У нас можна замовити комплексні добрива з мікроелементами.

Навіщо потрібно купувати добрива з мікроелементами для рослин

Підживлення сільгоспкультур мікроелементами є особливо необхідним, адже якщо спостерігається брак будь-яких елементів, неможливо забезпечити нормальний ріст, цвітіння, плодоношення рослин. Найбільш важливими мікроелементами для сільськогосподарських культур є бор, цинк, магній і кальцій. Слід враховувати, що для рослин шкідливим вважається не тільки недостача, але і надлишок мікроелементів. Найшвидшим способом забезпечення майбутнього врожаю достатньою кількістю бору, заліза, сірки, кальцію і міді є листове обприскування рослин хелатованими мікроелементами.

Як впливають біодобрива з мікроелементами на рослини:

  • Для повноцінного росту сільськогосподарських культур в ґрунті повинні бути в достатній кількості бор, марганець, мідь, молібден (іноді кобальт, цинк, йод, ванадій). При їх нестачі можуть розвиватися специфічні захворювання. Щоб цьому запобігти, потрібно застосовувати відповідні рідкі добрива з мікроелементами, що дозволить захистити рослини і істотно підвищити врожайність рослинницької продукції.

  • Правильно підібравши препарати з мікроелементами, можна домогтися збільшення цукристості, збільшити вміст крохмалю і білків, жирів і вітамінів в сільськогосподарській продукції.

  • Також сільгоспкультури оброблені мікроелементами стають більш стійкими до посух, перепадів високих і низьких температур, а також хвороб.

Призначення і особливості застосування добрив з мікроелементами

Хелатовані добрива з мікроелементами використовуються для позакореневого підживлення (обприскування) посіву в вегетаційний період. Для обробки потрібно спочатку приготувати робочий розчин, змішавши потрібну кількість мікроелементів з водою. Обприскування слід проводити безпосередньо після приготування розчину або бакової суміші у безвітряну похмуру погоду або рано вранці/ввечері, коли на сільгоспкультури не впливають прямі сонячні промені.

Склад, фасування, зберігання мікроелементів для рослин

До складу комплексних мікроелементів для рослин може входити бор, кальцій, цинк, мідь та інші мікроелементи. Препарати БТУ-ЦЕНТР випускаються в пластиковій тарі по 1, 5 або 10 літрів. Зберігати добрива слід в герметично закритій ємності в місцях, захищених від прямих сонячних променів.