Купити мікроелементи для рослин

Купити мікроелементи для рослин у Києві

Добриво з мікроелементами є одним із найефективніших препаратів, які використовуються для покращення стану ґрунту в Україні. Добриво може включати лише одну речовину, або відразу кілька. Комплексне добриво з мікроелементами зазвичай містить більше двох елементів, і його використання дозволяє заповнити нестачу відразу декількох елементів, що більш ніж позитивно позначається на рості рослин.

Навіщо потрібні добрива з мікроелементами?

Склад добрив, що містять мікроелементи, ретельно збалансований, тому застосування таких препаратів здатне суттєво вплинути на зростання та стан сільгоспкультур. Але досягти бажаного результату можна тільки при грамотному і правильному застосуванні препаратів. Оскільки надмірна присутність у ґрунті навіть необхідних рослин мікроелементів буде, так само як і їх брак, негативно позначатися на зростанні та розвитку рослин.

Своєчасне та дозоване внесення добрива дозволяє досягти таких результатів:

 1. Коренева система розвивається краще та швидше;
 2. Стебла рослин ростуть міцнішими, а листя - щільними;
 3. Рослини стають менш схильними до атак патогенних мікроорганізмів;
 4. Рослини легше переносять несприятливі погодні умови (посуху, низькі температури);
 5. Плоди дозрівають набагато швидше;
 6. Смакові якості плодів, коренеплодів, ягід значно покращуються.

Яких мікроелементів потребують рослини?

Макро- та мікроелементи для рослин необхідні протягом всього їх періоду росту та розвитку:

 • Бір - забезпечує нормальні транспортні процеси з доставки в різні частини рослин різних поживних речовин, необхідних для нормального розвитку кореневої системи;
 • Залізо - без нього порушуватимуться процеси вироблення хлорофілу та процеси дихання рослини;
 • Марганець - впливає на нормалізацію обмінних процесів (білковий, жировий, вуглеводний процеси);
 • Цинк – бере участь у синтезі білкових сполук, необхідний для нормального поділу клітин, сприяє зменшенню кількості недорозвинених плодів та скиданню зав'язей;
 • Магній – цей елемент сприяє активізації різних ферментів, що виробляються рослинами, прискорює розвиток кореневої системи;
 • Молібден - необхідний нормального азотного обміну, відповідає нормалізацію дихальних процесів у клітинах рослин;
 • Кобальт – впливає на активізацію ферментів, сприяє правильному розвитку кореневої системи;
 • Мідь - впливає різні обмінні процеси, сприяє підвищенню стійкості культури до захворювань, викликаних грибками, впливає швидкість розвитку кореневої системи.

Причому на різних етапах росту рослини потребують різних корисних речовин.

Як не помилитися з вибором добрив із мікроелементами?

Добрива (мікроелементи) для підживлення рослин випускаються виробниками в різних препаративних формах: сухі та рідкі. Кожна з цих форм має свої переваги.

Рідкі добрива легше дозувати, вони швидше і рівномірніше проникають у ґрунт, їх використання вважається економічно вигіднішим. Однак такі препарати мають менший термін зберігання.

Процес підживлення рослин буде значно легшим, якщо комплекс мікроелементів для рослин утримуватиметься в одному препараті. Але щоб досягти найкращих результатів у вирощуванні тих чи інших культур, рекомендується використовувати на різних етапах розвитку культури препарати, що містять необхідні в цей період макро- та мікроелементи.

Де купити добрива з мікроелементами в Україні?

Купити мікроелементи для рослин можна на сайті нашої компанії - БТУ-Центр. В наявності є широкий асортимент різних препаратів, які можна застосовувати:

 • Для пшениці;
 • Для овочів;
 • Для саду;
 • Для квітів.

Багатьох покупців цікавить, скільки коштують добрива із мікроелементами. Ціна препаратів відрізняється залежно від різних факторів: обсягу упаковки, препаративної форми, виробника, складу препарату. Однак у будь-якому випадку залишається доступним для всіх покупців. Продаж добрив здійснюється оптом та в роздріб.

Якщо необхідна консультація з приводу того, який препарат краще вибрати для підгодівлі тієї чи іншої культури, в який період краще вносити добрива, яку препаративну форму вибрати і т.д., наші фахівці допоможуть вам у телефонному або онлайн-режимі.