Добрива для сої

Мінеральні добрива для сої за прийнятними цінами

Сьогодні соя вважається популярною культурою серед професійних аграріїв. Рослина популярна на сучасному ринку, коштує недорого.

Соя має другу назву - "золотий боб". Широко застосовується як корисний продукт для людей, тварин. Залежно від ґрунту, умов погоди врожайність культури змінюється.

Соя культура теплолюбна. Але область, де вона вирощується, щороку розширюється. Рослина може рости при температурі щонайменше +10 і максимум +40 градусів. Багато людей вважають, що соя є тим продуктом, якому не потрібні підживлення, добрива. Але вони трохи помиляються.

Для отримання високого врожаю сої необхідно вибрати оптимальне місце для вирощування, де є родючий грунт. Також важливо використовувати добрива для сої, дотримуватися всіх термінів та правил внесення корисних складів.

Які корисні елементи потрібні для зростання, розвитку сої?

Головна умова, що дозволяє отримати добрий урожай - надходження в ґрунт потрібного обсягу корисних речовин. Цієї кількості має бути більше, ніж для зернових культур. На різних етапах зростання рослини виникає різне споживання в корисних речовинах.

 1. Азот, калій. Найнеобхідніші речовини для сої. Азот – компонент, завдяки якому відбувається правильний розвиток бульб. Калій - речовина, що підвищує стійкість до захворювань.
 2. фосфор. Теж вважається важливою речовиною для бобової культури. Він прискорює зростання та розвитку кореневої системи, листя, позитивно впливає формування насіння.
 3. Кальцій. Компонент, що покращує кислотність ґрунту.
 4. Сірка. Бере участь у формуванні білків, хлорофілу.
 5. Магній. Теж важливий компонент для зростання сої.
 6. Залізо. Речовина, яка відповідає за дихання, фотосинтез.
 7. Мідь. Бере активну участь у диханні рослинної культури.

Також важливим вважається у розвитку сої бор. Завдяки речовині прискорюється зростання кореневої системи, активніше розвиваються пагони та зав'язуються квіти.

Як правильно вносити мікродобрива для сої?

Мінеральні добрива для сої використовують на різних етапах посіву, розвитку культури.

 1. Спочатку обробляють насіння. Це мінімізує додавання хімічних складів, зменшується ризик утворення пестицидів у ґрунті.
 2. Вносяться корисні добрива під сою безпосередньо в ґрунт. Вони знищують значну кількість поганих рослинних культур, створюють оптимальні умови активного зростання сої. Дану процедуру можна поєднувати з обприскуванням посівів, коли з'являються перші 2 трилистки, підживленням листя.
 3. З появою перших бутонів використовувати добрива не бажано.

Термін використання мікродобрив:

 1. Початковий етап внесення добрива – осінь. Склад додається перед оранкою. Також можна обробляти грунт добривом напровесні. Вибирається склад, де є багато калію, фосфору.
 2. Наступний етап здійснюється перед посівом насіння в ґрунт. Ґрунт обробляється добривом, основні речовини якого – кобальт, фосфор. Кобальт – корисна речовина, завдяки якій формується симбіотичний апарат на кореневій системі. Фосфор також важливий для сої, щоб вона могла повноцінно розвиватися. Також дає можливість сходам засвоювати необхідну кількість азоту.
 3. На наступному етапі удобрення вноситься в прикореневу, позакореневу систему. Важливо правильно вибрати термін для додаткового харчування. Спочатку додається склад, коли утворюється 2 або 3 листочки. Подальше підживлення виконується з появою бутонів. Для обробки підходять добрива, в яких є такі речовини: азот, фосфор, калій, залізо, цинк і так далі.

Якщо правильно, своєчасно використати добрива, соя активніше зростає, дає великий урожай. Придбати мікродобрива для сої з доставкою у Київ, по всій території України, за доступною вартістю можна у нашому магазині - БТУ-Центр. У каталозі магазину представлений широкий асортимент різних складів із фото, детальним описом.

Низькі ціни, швидка доставка, величезний асортименти продукції від виробника – це основні переваги нашого магазину. Замовлення ми приймаємо онлайн, безкоштовно консультуємо клієнтів.