Фосфорно-калійні добрива

Купити фосфорно-калійні добрива у Києві

Добрива - препарати, що застосовуються для збагачення ґрунту потрібними речовинами з метою одержати хороший урожай, що вирощуються на цих землях культур. Незважаючи на те, що землі нашої країни є одними із найродючіших у всьому світі, аграрії в Україні використовують добрива для отримання максимальних урожаїв різних культур.

Добрива з калієм не тільки підживлюють рослини потрібними речовинами, а й:

  • Сприяють більшій стійкості рослин до посушливих погодних умов;
  • Підвищують морозостійкість культури;
  • Підвищують стійкість рослин до агресивної поведінки патогенів;
  • Активізують процеси фотосинтезу;
  • Позитивно впливають на смакові якості ягід та овочів.

Правильне застосування калійних добрив

Калій бере активну участь у підтримці обмінних процесів, що відбуваються у клітинах рослин. Нестача цієї речовини в цитоплазмі клітин рослини буде однією з основних причин порушення водного балансу. Рослини швидше в'януть і гірше переноситимуть відсутність поливу.

При нестачі калію внесення амонійних добрив також матиме негативні наслідки, що може виявлятися уповільнення росту рослин. Щоб уникнути таких ситуацій, ці два види добрив досить часто використовуються одночасно.

І нестача, і надлишок калійних добрив погано для рослин. Тому правильне дозування калійних добрив є вкрай важливим.

Які бувають калійні добрива?

Калійні добрива поділяються на кілька видів:

  1. Сірчанокислий калій - вміст калію в таких добривах варіюється в межах 45 - 50%. Крім цієї речовини, препарат також містить сірку та магній;
  2. Хлористі калійні добрива – вміст калію у таких добривах сягає 60%. Препарати суттєво підвищують урожайність та стійкість до дії різних грибків та бактерій;
  3. Калімагнезія - у таких добривах калію може містити до 30%, а магнію - до 20%;
  4. Комплексні калійні добрива - досить великий кластер калійних добрив, що включає азотно-калійно-фосфорне добриво (близько 30% калію, 25% фосфору і невеликий вміст азоту), нітрофоску (оптимальне поєднання калію, азоту та фосфору), калійну селітрукалію %, азоту (15%);
  5. 40,0% калійна сіль - високий вміст хлору в таких добривах має на увазі грамотне та обережне використання препарату.

Використання калійних добрив

Кожен препарат має власну специфіку застосування. Це стосується не лише часу внесення добрив, а й їх застосування для підживлення тих чи інших культур.

Хлористі калійні добрива через високий вміст хлору слід вносити восени. Такі добрива не варто використовувати для підживлення бобових, пасльонових, гарбузових та деяких кімнатних рослин. Але в той же час ці препарати ідеальні для підживлення різних видів шпинату та селери.

Сірчанокислий калій може застосовуватися на будь-яких ґрунтах і для підживлення практично всіх рослин. Досить часто застосовують такі добрива для вирощування овочів у теплицях. При правильному та дозуванні оптимально для підживлення багатьох квітучих кімнатних рослин.

На упаковках всіх препаратів завжди вказано норму та способи внесення добрив.

Де купити азотно-калійні добрива в Україні?

Купити калійне добрива у Києві можна на сайті нашої компанії – БТУ-Центр, яка пропонує в широкому асортименті добрива від виробника. Багато клієнтів цікавить питання, скільки коштує те чи інше добриво. Вартість калійних добрив варіюється в залежності від типу препарату, але в будь-якому випадку ціна за 1 кг залишається доступною не тільки для аграріїв та фермерів, але й для тих, хто займається городництвом на невеликих дачних ділянках.

У нас також можна купити добрива оптом. При цьому ціна за тонну для оптових покупців буде ще вигіднішою.