Азотно-фосфорне добриво

Купити азотні добрива у Києві

В Україні щорічно засіваються різними культурами величезні площі. І, незважаючи на те, що країна багата на чорноземи, використання добрив все одно залишається необхідним. На ринку представлений широкий асортимент добрив, серед яких калійні, фосфорні, азотні добрива та звичайно комплексні.

Азот для рослин є одним із найважливіших елементів, оскільки від його кількості залежить життєдіяльність рослин. Застосування азотних добрив позитивно впливає на врожайність сільгоспкультур.

Нестача азоту позначається насамперед на зовнішньому вигляді рослин. Це проявляється у зміні кольору листя. Вони не просто стають бляклими, а починають жовтіти. Також спостерігається уповільнення росту рослин, не з'являються нові пагони. Краще не допускати нестачі азоту, але якщо така ситуація сталася, то виправляти її слід якнайшвидше.

Види азотних добрив

Азотні добрива класифікують за кількома критеріями. За походженням азотні добрива ділять на органічні та мінеральні.

До органічних відносяться речовини, що мають природне походження:

  1. Перегній;
  2. Гній;
  3. Послід;
  4. Компост;
  5. Відходи бродіння;
  6. Торф.

Існує хибна думка, що органічні азотні добрива нешкідливі. Однак вони часто є тригером захворювань рослин. Тому при використанні органічних азотних добрив рекомендується застосовувати фунгіциди, які як і азотні добрива оптом, можна купити на сайті нашої компанії.

Мінеральні азотні добрива отримують, штучно синтезуючи хімічні препарати, необхідних підвищення вмісту необхідних рослин рослин до оптимального рівня.

Існують і комплексні добрива, які мають кілька важливих для рослин мікроелементів, масова частина яких є в загальній формулі препарату дуже відчутною. Комплексне азотне добриво містить ряд основних елементів (що містяться в препараті у більшій кількості), а також кілька додаткових елементів, які також необхідні для повноцінного росту рослин, але містяться в таких препаратах у меншому відсотковому співвідношенні.

За формою азотних сполук у препаратах азотні добрива поділяються на:

  • Аміачні (карбонат амонію, нітрат амонію, сульфат амонію, хлорид амонію);
  • Амідні (ціанамід кальцію, карбамід);
  • Нітратні (кальцієва селітра, натрієва селітра, калієва селітра).

Особливості використання азотних добрив

Вартість азотних добрив не повинна бути основним фактором при виборі добрив, хоча ціна за тонну азотних добрив може змінюватись досить суттєво. Є низка чинників, які слід враховувати під час виборів азотних добрив. Багато з них є дуже концентрованими (карбамід містить 50% азоту), тому їхнє внесення має дуже ретельно розраховуватися. При цьому слід врахувати товщину гумусу. Чим тонший шар, тим обережніше слід застосовувати азотні добрива.

Ще один момент, який враховується при виборі азотного добрива, - наскільки виснажений ґрунт. Досить часто для земельної ділянки слід використовувати комплексний препарат, наприклад азотно-калійно-фосфорне добриво, яке містить у собі відразу кілька важливих для сільгоспкультури мікроелементів. Різні азотні добрива вибираються й у різних типів грунтів.

Також слід брати до уваги й стійкість азотних сполук. Більшість азотних добрив рекомендується вносити вже навесні, оскільки ці препарати досить швидко розпадаються та вимиваються із ґрунтів. Але нітратні азотні добрива рекомендується вносити в осінній період, оскільки вони складніше проникають у ґрунт і дуже складно вимиваються з нього водою чи опадами.

Де купити мінеральні добрива в Україні?

Купити азотне добриво від виробника можна на сайті нашої компанії - БТУ-Центр. В наявності великий вибір азотних, азотно-фосфорних, азотно-калійно-фосфорних та інших комплексних добрив, що відрізняються своєю препаративною формою. Ціна 1 кг азотних добрив залежить від багатьох критеріїв, але в будь-якому випадку вона залишається доступною як для великих аграріїв, так і для тих, хто займається садівництвом та овочівництвом на своїх невеликих земельних ділянках. Багато клієнтів цікавить, скільки коштує азотне добриво при замовленні великої партії. Детальну інформацію щодо цього питання завжди можна уточнити у наших фахівців. Вони можуть допомогти з вибором оптимального добрива, якщо з цим виникають певні труднощі.

Поширені запитання:

⚡ Що таке біопрепарати для рослин?

Біопрепарати – біологічні засоби захисту рослин, основною складовою яких є живі організми. Вони розроблені для винищення та ураження шкідливих організмів. Мають низький рівень токсичності, а отже, не становлять особливої небезпеки людині та живій природі.

✅ Які бувають біопрепарати?

Спектр біологічних препаратів дуже широкий, виділяють:

  • Біоактиватори;
  • Біофунгіциди;
  • Біоінсектициди;
  • Біодобрива;
  • Біоприлипателі;
  • Біокомплекси і т. д.

👉 Від яких шкідників використовують біопрепарати?

Біопрепарати для боротьби зі шкідниками рослин:

  • Павутинний кліщ;
  • Ведмедки, колорадський та травневий жуки та їх личинки;
  • Попелиця;
  • Трипси;
  • Нематоди;
  • Пилувальники;
  • Клопи;
  • Метелики (плодожерки, совки, вогнівки, капустянки, американська біла і т. д.).

🚚 Де придбати біопрепарати для рослин в Україні?

Купити біопрепарати від шкідників рослин ви можете у нашій компанії - БТУ-Центр за адресою:

  • м. Київ, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Амосова 1/34, оф.1