Біопрепарати від трипсів (АПК)

Препарати від трипсів

Якісні, недорогі засоби для боротьби із трипсами

Кожна рослина в саду, на городі має ворогів – комах-паразитів. Якщо вчасно не обробляти рослини, паразити знищують урожай, знижують декоративність культур.

Опис трипсів

Трипси вважаються шкідливими комахами. Вони вражають різноманітні рослини. Дрібні паразити добре переносять погані погодні умови, оскільки вони невеликі, часто люди їх помічають. Поселяються не тільки на городних, але й на кімнатних рослинах, квітах.

Особливості, опис трипсів:

 • Максимальна довжина тулуба комахи 1 см 4 мм;
 • Дорослі комахи мають часто маленькі, недорозвинені ганки;
 • Трипси можуть бути різного кольору: чорного, сірого, жовтого, бордового;
 • Завдяки коротким кінцівкам шкідники швидко пересуваються, фіксуються міцно на поверхні листя.

Трипс дуже плідні: за один сезон на світ може з'явитися 14 поколінь і більше. Шкідники часто залишаються непомітними. Вони ховаються під листочками, у бутонах. Шкідники оселяються великими колоніями, де можуть бути і личинки, і дорослі особини.

Шкода від трипсів

Трипси після зими, коли настає стійке тепло, йдуть зі своїх укриттів, починають активно відкладати яйця, використовуючи молоде листя. Комахи незалежно від віку випивають сік рослин.

Трипси бувають кількох видів:

 1. Квіткові західні. Селяться на садових рослинах. Також вважають за краще харчуватися кімнатними квітами.
 2. Тютюнові. Вражають листя тютюну, овочів.
 3. Цибульні. Поселяються на цибулинних рослинах.
 4. Різноїдні. Знищують квіти, бутони майже кожної рослини.
 5. Розані. Люблять квіткові та кімнатні рослини. Також поселяються в садах на трояндах, на гладіолусах, на орхідеях та багатьох інших декоративних культурах.
 6. Пшеничні. Вибирають злакові рослини, тому що їм подобається їхній сік.

Залежно від типу, трипси харчуються соком листя та стовбурів. На пластинах листочків з'являються плями жовтуватого кольору, трохи прозорі. Через деякий час відбувається деформація нирок, квіток, стовбурів. Рослини починає повільно розвиватися, швидко гинуть.

Боротьба зі шкідниками хімічними складами

Дані паразити зустрічаються у будь-якій частині нашої планети, де є флора. Комахи невеликого розміру, проте можуть легко заповнювати всі ділянки, швидко знищувати рослинні культури. Крім того, трипс переносять різні інфекції, які сьогодні майже неможливо вилікувати.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені різні склади, за допомогою яких можна боротися із трипсами. У нас можна замовити з доставкою, по всій Україні препарати від трипсів від перевіреного виробника. Наші біопрепарати від трипсів відрізняються високою якістю, прийнятною ціною.

 1. Лепідоцид. За допомогою цього засобу можна обробляти: овочі, садові та декоративні рослини, квіти. Цей засіб від трипсів також допомагає знищувати метеликів, совок, метеликів та інших шкідників. Склад не накопичується усередині рослин, ґрунті. Дія засобу може тривати протягом 2 тижнів.
 2. Бітоксибацилін-БТУ. Ідеальний засіб боротьби із трипсами. Також може знищувати личинки, кліщі. Підходить для боротьби з різними паразитами на городі: колорадський жук, білянка, білокрилка, моль, п'яниця і так далі. Препарат вбиває паразитів будь-якого віку. Засіб розлучається, використовується того ж дня.
 3. Метавайт-Плюс. Використовується перед сівбою, для обробки ґрунту, культивації. Найбільшого ефекту можна досягти при поливі у вологий ґрунт, де знаходяться паразити (біля кореневої зони). Обробляти рослини бажано восени, коли йдуть дощі, щоб навесні в грунті не було ніяких шкідників. Крім того, навесні можна використовувати склад, щоб обробляти ґрунт, поливати рослини.
 4. Актоверм. Ефективний засіб від трипсів. Вражає нервову систему паразитів, проникає глибоко у їхній організм. Внаслідок цього у комах виникає параліч, потім вони вмирають. Використовуючи даний препарат, можна назавжди позбутися шкідників лише за один тиждень.
 5. Актоверм Формула. Відмінний захист городніх, декоративних рослин від різних садових рослин. Засіб проти трипсів. Також від препарату помирає: колорадський жук, совка, плодожерка, моль, п'яниця та багато інших шкідників. Можна використовувати склад для обробки саду, городу, квіткової клумби.

Ми постачаємо препарати від виробника, перевіреного часом. Тому у нас можна купити препарати від трипсів високої якості за оптимальними цінами. Для постійних клієнтів у нас діють знижки.

Замовити продукцію, представлену в каталозі нашого інтернет-магазину, можна онлайн або по телефону. До кожної позиції додається докладний опис з інструкцією для правильного застосування. Також кожен продукт має фото.

Поширені запитання:

⚡ Що таке біопрепарати для рослин?

Біопрепарати – біологічні засоби захисту рослин, основною складовою яких є живі організми. Вони розроблені для винищення та ураження шкідливих організмів. Мають низький рівень токсичності, а отже, не становлять особливої небезпеки людині та живій природі.

✅ Які бувають біопрепарати?

Спектр біологічних препаратів дуже широкий, виділяють:

 • Біоактиватори;
 • Біофунгіциди;
 • Біоінсектициди;
 • Біодобрива;
 • Біоприлипателі;
 • Біокомплекси і т. д.

👉 Від яких шкідників використовують біопрепарати?

Біопрепарати для боротьби зі шкідниками рослин:

 • Павутинний кліщ;
 • Ведмедки, колорадський та травневий жуки та їх личинки;
 • Попелиця;
 • Трипси;
 • Нематоди;
 • Пилувальники;
 • Клопи;
 • Метелики (плодожерки, совки, вогнівки, капустянки, американська біла і т. д.).

🚚 Де придбати біопрепарати для рослин в Україні?

Купити біопрепарати від шкідників рослин ви можете у нашій компанії - БТУ-Центр за адресою:

 • м. Київ, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Амосова 1/34, оф.1