Біопрепарати від совки (АПК)

Засіб від совки

Купити біопрепарати від совки у Києві

Совка є одним із найнебезпечніших шкідників. Ці комахи здатні істотно знизити врожайність культур, що вирощуються, якщо своєчасно не застосовувати засіб проти совки. Цей шкідник легко пристосовується до різних температурних умов, тому сподіватися, що коливання температури можуть якось позначитися з його живучості, марно. Єдиним варіантом позбавитися совки є використання ефективного інсектициду.

Совка чи нічниця: знайомство ближче

Совки – метелики, які ведуть нічний спосіб життя. Вдень ці комахи зазвичай ховаються від сонячного світла у листі, деревній корі та різних ущелинах. І якщо метелик не є безпосередньою загрозою для рослин, то від гусениці совки шкода в полі, на городі або в теплиці, величезний. За теплий період народжується три покоління комах. Кожен метелик відкладає за один раз до двох десятків яєць. Кладка кріпиться на тильній стороні листя. Вже до середини травня з'являються гусениці, які здатні знищити верхівкове листя рослин, на яких вони народилися. У міру свого дорослішання вони переходитимуть від поїдання листя до знищення та інших частин рослин. Наприклад, гусениці, що живуть на томатах, на своїх пізніх етапах розвитку здатні обгладжувати навіть помідори. Наступне покоління вилуплюється через два місяці, а третє – наприкінці літа. Гусениці цих поколінь поїдають не тільки листя, а й плоди, і коренеплоди. Виявити осередки знаходження цих шкідників досить просто, оскільки гусениці залишають на рослинах численні екскременти. Лялька гусениць відбувається в землі, куди вони спускаються через місяць після вилуплення з яєць. Цикл розвитку комахи від стадії яйця до дорослої особини триває 25-45 днів, оскільки залежить від температури навколишнього середовища та рівня вологості.

Совок існує у світі величезна кількість. Живуть вони і в Україні. Найбільш шкідливими є:

  1. Бавовняна совка - комахи їдять багато рослин, не віддаючи особливої переваги тим чи іншим культурам;
  2. Зернова совка - вражає багаторічні трави та різні зернові культури;
  3. Окликувальна совка - шкідник вражає кореневу систему кукурудзи, салату, соняшника, а також можуть вражати коренеплоди буряків, ріпи;
  4. Ярова совка - найчастіше нападає на посіви вівса, ячменю, пшениці та кукурудзи;
  5. Люцернова совка – небезпечна для кукурудзи, сої, люцерни, льону. Лялечки цієї комахи зимують у землі;
  6. Стеблова совка - гусениці прогризають стебла рослин, щоби можна було харчуватися його соками. Надалі проникають у стебло. Найчастіше вражають злакові культури.

Як позбутися совки на городі та в теплиці?

З бавовняною совкою, як і з іншими видами цього шкідника, можна боротися різними способами. Совка завдає чимало клопоту аграріям, які вирощують овочі в теплицях. Але у закритому просторі легше контролювати проникнення шкідника. Для вилову метеликів ефективно застосовувати лампи-пастки. Але у разі виявлення вогнища гусениць совки слід використовувати препарати від совки.

Боротися з гусеницями на городі можна, поєднуючи різні способи боротьби, серед яких біопрепарати від совки таки займатимуть позицію, що лідирує. Але якщо йдеться про великі площі, то інсектициди слід використовувати суцільним чи осередковим способом кілька разів протягом літа з урахуванням життєвих циклів шкідників. При такій обробці рекомендується використовувати щоразу новий засіб боротьби із совкою, щоб не виникало резистентності.

На сьогоднішній день виробники пропонують різні засоби від совки, що відрізняються своєю основою (неонікотиноїди, піретроїди, фосфорорганічні сполуки). Препарати по-різному впливають на шкідників:

  • Чинить на нервову систему комах, викликаючи порушення в її роботі;
  • Надається вплив на рухові центри, що закінчується загибеллю шкідників;
  • Приводить до паралічів комах.

Де придбати ефективні препарати від совки в Україні?

Купити ефективний засіб від совки можна на сайті нашої компанії - БТУ-Центр. У каталозі, розміщеному на сайті, представлений широкий асортимент різноманітних препаратів від виробника за доступною ціною. Кожна картка товару, крім фотопрепарату, містить детальну інструкцію його використання.

Якщо необхідно купити препарати від совки, але залишилися питання щодо методів використання, термінів застосування, поєднання з іншими препаратами, то наші фахівці в онлайн-режимі дадуть відповідь на будь-які питання. Замовити засіб від совки, вартість якого залишається доступною для всіх покупців, з доставкою в будь-який регіон України можна зараз.