Біопрепарати від колорадського жука (АПК)

Засіб від колорадського жука

Ефективні, недорогі препарати від колорадських жуків

Колорадський жук вважається найнебезпечнішим, основним ворогом картоплі. Паразит, як правило, активно розповсюджується, стає глобальною проблемою. Дуже важко спрогнозувати, коли дільниці з'явиться цей шкідник. Все залежить від певних факторів, наприклад, як паразит пережив зиму, місцеву погоду під час вегетації і так далі. Ось чому необхідно вчасно надати рослинам захист, використовуючи ефективні препарати від жука колорадського.

Коротка інформація про шкідника

Розмір жука становить максимум 1 см2 мм. Все залежить від виду комахи. Незважаючи на те, що жук невеликий, він завдає великої шкоди рослинам. Дорослий паразит має смужки жовтого та чорного кольору. Личинки оранжеві. Зимує комаху в ґрунті на різній глибині. Залишає ґрунт, коли приходить весна, починає активно шукати рослинні культури для поселення. Самка відкладає яйця знизу листочка, щоби на них не потрапляли сонячні промені, вода.

Цикл життя жука включає кілька етапів:

 • Відкладання яєць;
 • Поява личинок;
 • Лялечки;
 • Поява жуків.

Коли комаха їсть, вона йде в ґрунт на невелику глибину. За період вегетації розвивається до 4-х поколінь. У холодну пору року жук проводить у ґрунті.

Шкода від колорадського жука

Жук будь-якого віку, а також його личинки можуть сильно шкодити рослинним культурам. Жуки цього виду найнебезпечніші, оскільки поїдають листя, стовбури та квіточки різних рослин. Їм подобаються переважно такі овочі:

 • Картопля;
 • Перець;
 • Томати;
 • Баклажани та інші культури, що входять до сімейства пасльонових.

Жук їсть досить багато. Він активно поїдає зелень. Внаслідок цього знижується кількість урожаю, а також якість плодів. Жук здатний знищити до 30% урожаю. Але якщо вчасно не обробити рослини, втрата врожаю досягає до 80%. Найбільше шкодить урожаю приблизно в середині літа.

Способи боротьби з колорадським жуком

Захистити картоплю від паразита можна, використовуючи два методи.

 1. Збирайте жуків та личинок на картоплі самостійно. Цей метод вважається екологічним, проте не найрезультативнішим. Крім того, для нього потрібний час, багато сил.
 2. Наступний спосіб популярніший, ефективніший. Для нього потрібний засіб від колорадського жука.

Вибирати ефективний засіб від жука колорадського необхідно правильно. Неправильно підібраний препарат не дасть позитивного результату. На вибір складу можуть впливати такі фактори:

 • Кількість паразитів на рослинах;
 • У якій стадії розвитку паразити;
 • Погода.

Препарат у вигляді спрею для обробки рослин, у якому є Bacillus thuringiensi, вважається досить ефективним. Він здатний знищити жука лише на кілька днів. Такий препарат безпечний для інших рослин, що оточує природу. Перший раз необхідно проводити обробку з появою личинок. Активно працювати склад починає через 8 год, масово впливає на паразитів через дві доби.

Найзатребуваніші препарати з паразитами – поверхневі інсектициди, які входять до категорії піретроїдів. Огородники обирають такі кошти за рахунок низької вартості, високої якості. Застосовуються склади у разі, якщо рослини сильно уражені личинками.

Біологічні засоби для боротьби з жуком

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені різні склади. У нас можна купити препарати від жука колорадського наступних видів:

 1. Лепідоцид-БТУ. Засіб боротьби із колорадським жуком. За допомогою складу можна обробляти овочі, садові рослини, декоративні культури. Препарат діє протягом 2-х тижнів, не накопичується в стовбурах та листі, ґрунті.
 2. Бітоксибацилін-БТУ. Засіб проти колорадського жука, призначений для обприскування. Дозволяє знищувати не лише жука, а й інших шкідників. Підходить для обробки різних рослин, наприклад садових, квітів і так далі. Допомагає від личинок та дорослих комах.
 3. Актоверм-Формула. Захищає картоплю та інші рослинні культури від паразитів. Метод використання – обприскування рослин. Препаратом користуються як робочим складом того ж дня, коли він готується. Для рослинних культур, які посаджені у відкритий ґрунт, проводиться обробка в погоду без вітру вранці або увечері.

Багато препаратів від паразитів вважаються нейротоксичними. Деякі засоби порушують роботу у системі освіти енергії організму жука. Основна особливість подібних складів – вони є високоефективними. Важливо користуватися засобами з огляду на рекомендації фахівців, інструкцію.

Чому варто звернутися до компанії – БТУ-Центр?

У нашому магазині - БТУ-Центр ви можете замовити з доставкою, по всій Україні біопрепарати від колорадського жука від виробника. Кожному покупцю ми пропонуємо:

 • Великий асортимент препаратів різних паразитів;
 • Низькі ціни продукції;
 • Товари із докладним описом, фото;
 • Швидке оформлення товару онлайн.

Крім того, ми надаємо клієнтам безкоштовні консультації, нагадуємо, який засіб вибрати, щоб вирішити ту чи іншу проблему.