Біопрепарати від хруща (АПК)

Недорогі біопрепарати від хруща

Будь-які рослинні культури, які вирощуються в саду чи городі, можуть піддаватися різним захворюванням, атакам шкідливих комах. Найнебезпечніший садовий шкідник – травневий жук. Він швидко знищує дерева, багаторічні рослини, кущі, овочеві культури. Необхідно вчасно знищувати паразита та його личинок, використовуючи препарати від хруща. Тільки так вдасться зберегти рослини та зібрати великий урожай.

Що являє собою травневий жук?

Травневий жук – комаха, яка з'являється у саду, городі у травні. Цей жук коричневого кольору, тіло вкрите ніжним гарматою. На голові комахи є вусики, що нагадують антенки. Коли комаха шукає їжу, вусики розвертаються. Личинки жук відкладає у ґрунті на глибину приблизно 30 см. Зимовий час шкідник проводить у ґрунті, зариваючись на 1 м у глибину.

Самка хруща заривається в грунт, там же відкладає яйця. Коли минає 6 тижнів, з'являються личинки. Вони спочатку харчуються ґрунтом, що розкладаються рослинами. З настанням другого року життя хук починає їсти газонну траву, корову систему рослинних культур. На третьому році навесні комаха найненажерливіша. До наступної весни комаха залишається в грунті. Коли самка стає повністю дорослою, вона може відкласти за раз 50 яєць.

Шкода від хруща рослинам

Травневий жук вважається шкідником, оскільки він поїдає листя дерев. Хоч комаха завдає сильної шкоди плодам, але велику небезпеку зазнають личинки. Вони поїдають усе, що їх оточує.

Личинки хруща розвиваються у ґрунті, шкодять кореневій системі рослинних культур. Через пошкоджене коріння висихають гілки або повністю дерева. Якщо з'являються обгризені рослини, плоди починають засихати, зморщуватися. Крім того, активно вмирають сходи. У весняний і літній час комахи гризе рослини та їх коріння, через що вони жовтіють, в'януть, покриваються плямами.

Як проводиться боротьба з хрущем?

Щоб назавжди подолати хруща, доводиться знищувати дорослі особини, а також недорозвинені личинки. Боротьба з жуком - нелегкий процес, тому що на ринку представлені ефективні біопрепарати лише в невеликій кількості. Також для боротьби можна скористатися такими методами:

  1. Коли дорослий жук з'являється навесні, його потрібно ловити, вбивати. Увечері після того, як знижується температура повітря, комаха німіє. Можна ошпарити комаху, використовуючи окріп. Сушки, що залишилися, багато людей використовують для корму рибам, птахів, свиней.
  2. На городі, присадибній ділянці можна вирощувати гречку як проміжний урожай. У цій культурі є дубильні компоненти, які негативно впливають на зростання личинок.

Також навесні потрібно перекопувати сад, робити глибоке оранку. Завдяки цьому личинки почнуть активніше виходити на поверхню ґрунту. Залишивши личинок на ґрунті, вони загинуть або їх з'їдять птахи.

Ефективні засоби для боротьби з хрущем

На даний момент можна купити в Україні будь-який засіб від хруща. Такі препарати застосовують для обробки овочевих насіння, трави. Також такі препарати можна використовувати для обробки полуниці та інших ягід навесні.

Системні біопрепарати застосовують наступним чином:

  • Обробляють ґрунт перед посівом;
  • Вносять у ґрунт перед посадкою рослинних культур.

Процедура проводиться і навесні, і восени вечорами.

У нашому інтернет-магазині можна придбати за прийнятною вартістю біопрепарати від хруща та інших шкідників. Виділимо такі склади:

  1. ЛЕПІДОЦИД-БТУ. Дозволяє захистити зернові, садові, овочеві, бобові рослинні культури. Також підходить для обробки кольорів. Відмінна особливість препарату – він не накопичується у ґрунті, діє протягом 2 тижнів.
  2. МЕТАВАЙТ-Плюс. Захищає рослини від різних шкідників, у тому числі від хруща. Застосовується для обприскування, внесення у ґрунт.
  3. АКТОВЕРМ ФОРМУЛУ. Прийнятна ціна, ідеальна якість, широкий спектр застосування – це все відрізняє цей препарат від аналогів. Головний плюс складу - він не накопичується в стовбурах рослин, ґрунті.

Всі представлені засоби завжди є в наявності нашого інтернет-магазину у Києві. Ми реалізуємо продукцію оптом, в роздріб від виробника з доставкою до будь-якого регіону країни. Щоб правильно підібрати оптимальний варіант біопрепарату, рекомендуємо заздалегідь ознайомитись з прайсом товару та цін.