Біопрепарати від білокрилки (АПК)

Засіб від білокрилки

Купити біопрепарати від білокрилки у Києві

Білокрилка, незважаючи на свої невеликі розміри, здатна доставити величезні проблеми аграріям та городникам, які вирощують культури як у відкритому ґрунті, так і в теплиці. Не менше проблем ці комахи можуть доставити садівникам та квітникарам, оскільки вони є однією з основних причин загибелі культур чи врожаю, якщо з ними не боротися. На сьогоднішній день у Києві можна купити препарати від білокрилки від виробника на сайті нашої компанії.

Чи така небезпечна білокрилка?

Білокрилка є одним із найменших представників класу комах. Науці відомо понад 80 видів білокрилок, але в Україні живуть лише п'ять із них:

 1. Оранжерейна – мешкає у теплицях, оскільки ці умови найбільш наближені до її рідного клімату. Часто зустрічається на огірках, на помідорах, які вирощують у холодну пору року у теплицях;
 2. Тютюнова – переважає у південних регіонах України, оскільки любить спеку. Відрізняється від оранжерейного розташування крил;
 3. Цитрусова – потрапляє на територію України при імпорті саджанців цитрусових дерев. Цей вид не здатний виживати у північній та центральній частині України через низькі для цього виду температури, але непогано приживається у південній частині країни;
 4. Капустяна - становить небезпеку безпосередньо для різних сортів капусти;
 5. Сунична – вражає безпосередньо цю культуру.

Інші види віддають перевагу тропічному клімату. Але й ці кілька видів завдають багато клопоту.

Є кілька причин, через які недосвідчені садівники-городники не відразу помічають появу білокрилок на культурі:

 • Розмір комахи. Білокрилки – маленькі комахи. Їхній розмір не перевищує 1,8 мм. Розмах крил цього жучка майже втричі більший за довжину його тіла. Тому в польоті комахи видно краще;
 • Місце проживання. Білокрилки поселяються на нижній частині листя рослини. Так вони мають не лише додатковий захист, а й найкращий доступ до тканин рослин, з яких вони п'ють соки.

Білокрилка, як і багато інших маленьких комах, дуже швидко розмножується. У середньому одна особина відкладає від 20 до 150 яєць. Більшість видів білокрилок відкладають протягом року до 15 кладок.

Білокрилка є теплолюбною комахою, тому основним періодом зараження рослин є пізня весна та літо, особливо якщо в цей період не буде дощів. Досить часто у цей час білокрилка зустрічається і на кімнатних рослинах.

Харчуються білокрилки соком рослин. Крім того, ці комахи виділяють липку рідину, яка не тільки заклеюють продихи листя, не дозволяючи їм дихати, але і є ідеальним середовищем для розвитку грибкових захворювань. Боротися з цими шкідниками можна по-різному, але ефективний засіб від білокрилки дозволить не допустити загибелі культури та врожаю.

Що вказує на ураження рослин білокрилкою?

Вказати на присутність білокрилки на рослинах можуть дрібні жовті цятки, які з'являються на листових пластинках у великій кількості. Через деякий час листя починає в'янути і опадає. Білокрилки досить швидко "обживаються" на тильній стороні листя різних культур, і якщо не застосовувати препарати від білокрилки, то вже через деякий час на листі одночасно будуть знаходитися шкідники різних стадій розвитку: дорослі особини, яйця і личинки. Почорніння листя вказує на те, що рослина вже уражається хвороботворним грибком, який добре розвивається в тих місцях, де шкідники заліпили продуктами своєї життєдіяльності тканини листя.

Де придбати ефективні засоби від білокрилки в Україні?

У каталозі, розміщеному на сайті нашої компанії - БТУ-Центр, представлені різні біопрепарати від білокрилки:

 • Системні. Такий засіб від білокрилки впливає на нервову систему шкідників, що призводить до знищення комах різних стадіях розвитку;
 • Витяжки з різних рослин, які є отрутою для цього шкідника. Такий засіб боротьби з білокрилкою можна використовувати для обробки кімнатних рослин, оскільки ці препарати є безпечними для людей;
 • Засіб проти білокрилки, основою яких є ПАР та мінеральні олії. Такі препарати блокують надходження кисню в організм шкідника, що призводить до їхньої загибелі. Такі засоби рекомендується застосовувати для профілактики у вегетативний період.

Кожна товарна картка містить фото та детальний опис препарату.

За препаративною формою інсектициди можуть бути:

 • Гранульовані;
 • Порошкоподібні;
 • У вигляді емульсії;
 • У вигляді суспензії;
 • У вигляді дисперсії.

Вибираючи, який саме засіб замовити з доставкою, слід брати до уваги не лише його вартість, а й тип рослини, які використовувалися раніше інсектициди, способи обробки. Наші фахівці можуть допомогти з вибором препарату, ціна на які доступна для покупців, надавши онлайн-консультацію.