Біопрепарати від шкідників рослин (АПК)

Засіб від шкідників рослин

Ефективні, недорогі препарати від шкідників рослин

Засіб від шкідників необхідний саду та городу, як добриво, регулярний полив. Усі професійні городники мають власні запаси захисних препаратів, у тому числі, які знищують паразитів. Купити препарати від шкідників – одне з головних завдань власника земельної ділянки.

Забудьте про те, що можна одержати великий урожай, виростити красиві дерева, не використовуючи захист від комах. Це просто неможливо. Кожна культурна рослина, якщо вона здорова, пишно цвіте і добре плодоносити, але лише в тому випадку, якщо вона захищена від паразитів.

Якщо ви не боротиметеся зі шкідливими комахами, загине вся картопля, томати, огірки. Обов'язково купіть ефективний засіб, заглянувши у каталог нашого інтернет-магазину. У нас можна замовити склад для саду та городу, декоративних рослин, квітів. Ми з радістю допоможемо підібрати засіб для вирішення тієї чи іншої проблеми додатково проконсультуємо.

Яку шкоду завдають комахи-паразити для рослин?

Комахи-паразити атакують сад, город цілий рік. Під час вегетації, коли рослини активно розвиваються, комахи стають особливо активними. Завдання кожного біопрепарату полягає в наступному - зупинка паразитів, оскільки вони завдають сильної шкоди городу, саду.

 1. Комахи ушкоджують плодові, декоративні рослини, а також кущі, трав'янисті квіти та багаторічники. Немає майже тих рослин, яким не страшні комахи-паразити.
 2. Рослини, які тільки починають свій розвиток, страждають найчастіше від комах. Їх поїдають: попелиця, гусениці. На дерева нападають кліщі, плодожерки.
 3. Щороку активність можуть виявляти певні шкідники. Отже, існують певні схеми, що дозволяють обробляти рослини, захищати їхню відмінність від шкідників.
 4. Найпоширеніша комаха-шкідник - це травневий жук. Також рослини часто страждають від кліщів, гусениць, молі, квіткоїдів. Наприклад, попелиця дає за один лише сезон до 15 поколінь. Щодо паразитів, які нападають на квіти, то через них часто пропадають яблуневі та абрикосові дерева.

Крім того, що комахи гризуть листя і п'ють їх сік, вони залишають на поверхнях рослин невеликі ушкодження. Також вони можуть переносити інфекції, захворювання з однієї рослини на іншу.

Основні типи засобів боротьби з комахами

Препарати від шкідників бувають різних видів:

 • Контактні. Починають діяти, коли контактують із шкідниками, рослинами, які були пошкоджені.
 • Кишкові. Біопрепарати від шкідників є досить ефективними. Після того, як шкідники поїдають оброблені складом рослини, вони гинуть, оскільки уражаються внутрішні органи паразитів.
 • Кошти, які негативно впливають на дихальну систему комах.
 • Комбіновані. Кошти, що діють на кишечник паразитів.
 • Системні. Коли такий препарат проникає в частину рослинної культури за рахунок поливу або обприскування, через короткий проміжок часу він швидко поширюється поверхнею рослини. Отже, на відміну інших засобів, такий препарат здатний тривало зберігати свою ефективність навіть за високої вологості.

Вибираючи інсектицид, враховуйте поради від виробника.

Як правильно працювати із препаратами від шкідників?

Використовуючи засіб боротьби зі шкідниками, дотримуйтесь рекомендацій, вказаних в інструкції. Тільки при правильному використанні препарат принесе вашому городу необхідну користь.

 1. Час очікування на результат. Кожен препарат має термін, коли починає діяти головна речовина, ефективно знищувати паразитів. Коли цей термін закінчується, засіб починає розпадатися, у результаті утворюються безпечні компоненти, після чого врожай можна вживати для приготування їжі. Як правило, урожай обробляється за 3 тижні до збирання плодів. Є кошти, які можуть діяти трохи більше 2-х діб.
 2. Оригінальний засіб проти шкідників від відомого виробника – оптимальний вибір. Такий засіб має докладну інструкцію, поради. Також на упаковці вказується кількість обробок, метод використання тощо.
 3. Діючий компонент у засобів із різними назвами часто виявляється ідентичний. Перед покупкою врахуйте цей момент.
 4. Кількість обробок. Кількість обробок перевищувати заборонено. Паразити можуть звикати до засобу, тобто ефективність препарату зменшується. Якщо потрібно повторне оброблення, бажано замовити інший ефективний засіб від шкідників, у складі якого є інший діючий компонент.

Купити біопрепарати від шкідників - БТУ-Центр

У нас ви можете придбати за прийнятною вартістю з доставкою в Україні, Києві будь-які засоби для боротьби зі шкідниками. Щоб правильно замовити онлайн продукт, вивчіть фото до нього, рекомендації та інструкцію. Якщо ви не зможете самостійно зробити вибір, проконсультуйтеся з менеджером магазину.