Біопрепарати від хвороб рослин (АПК)

Засіб від хвороб рослин

Високоякісні, недорогі засоби проти хвороб рослин

Для людей, які мають земельну ділянку та садок, обов'язково потрібні препарати від хвороб, шкідників. Дерева, квіти, овочеві культури потребують сильного захисту. Багато людей думають, що такі препарати зайві і помиляються.

Особливо небезпечними є грибні хвороби. Через них рослини втрачають свою декоративність, пропадає врожай, втрачається якість плодів. Іноді через грибки повністю гине рослина.

Біопрепарати від хвороб рослин: загальні властивості

Грибкові хвороби вважаються досить небезпечними, підступними. Якщо користуватися профілактичними заходами, регулярно використовувати засіб від хвороб, можна отримати такі ефекти:

 • У рази зменшити ймовірність появи спалаху хвороби;
 • Зупинити хворобу, її поширення іншими рослинами;
 • Врятувати ті рослинні культури, які вже вражені.

Оскільки засіб боротьби з хворобами вважається дуже ефективним, він користується величезною популярністю серед власників саду, городу. Багато людей звикли користуватись для подібних заходів перевіреними народними засобами. Однак сьогодні можна купити нові препарати, більш удосконалені склади, оскільки вони:

 • Не викликають звикання у грибкових хвороб;
 • Можуть діяти досить тривалий час;
 • Спрямовані на ураження захворювання, лікування та відновлення рослини після ураження;
 • Запускають кореневу систему до швидкого зростання, розвитку.

І нові біопрепарати, і старі захисні засоби можна вибрати, замовити за доступною вартістю каталог нашого інтернет-магазину.

Види засобів для боротьби з хворобами рослин

Усі засоби, що допомагають боротися із хворобами рослин, поділяються на такі категорії:

 1. Контактні. Коли потрапляють на листя, не проникають усередину, а залишаються на поверхні. Захищають культуру від захворювань, відновлюють та лікують. Контактні засоби можуть також захищати, але працюють лише за сприятливих погодних умов. Використовуючи такі препарати необхідно обов'язково якісно обробляти рослини. Чим якісніше проведено роботу, тим більше ефекту від засобу.
 2. Локальні, системні. Такі склади проникають у листя, залишаються всередині рослини. Компоненти таких препаратів проникають у тканини, пересуваються простором між клітинами. Можуть використовуватись з контактними складами.
 3. Системні. Швидко проникають усередину тканин, захищають рослину та лікують. Можуть застосовуватися за будь-якої погоди. Головна частина таких препаратів пересувається вертикально від нижньої до верхньої частини.

Також є такі види біопрепаратів для рослин:

 1. Профілактичні. Запобігають розвитку захворювань. Ефективно діють лише тоді, коли у хвороби перша стадія розвитку. Якщо захворювання вже активно розвивається, тоді засіб зменшує рівень ураження рослин.
 2. Лікувальні. Кошти, коли проникають у рослину, пригнічують хвороби, зупиняють їх активний розвиток. Входять до категорії локально-системних, системних засобів. Вони вважаються дуже ефективними, завжди добре діють незалежно від обробки погоди. Але, якщо не дотримуватися норм витрати, не враховувати кількість обробок, грибки патогенна можуть стати стійкими до основної речовини.

При використанні будь-якого препарату необхідно дотримуватись таких правил:

 • Намагайтеся завжди дотримуватися норм, правил обробки рослин;
 • Чергуйте препарати: спочатку користуйтесь системними, потім контактними;
 • Використовуйте засоби із компонентами різного принципу дії.

Крім того, пам'ятайте про те, що для стримування захворювання бажано користуватися профілактичними заходами ще до перших ознак грибків або при початковій стадії розвитку патології.

Де придбати ефективний засіб від хвороб рослин?

Засіб проти хвороб входить до категорії захисних складів для саду, городу, а також декоративних, тепличних рослин та кімнатних квітів. Вони розроблені спеціально для лікування різних хвороб, для профілактичних заходів.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити препарати від хвороб від виробника з доставкою, а також по всій території України. У каталозі ми зібрали велику кількість складів, вартість яких доступна кожному покупцю. Замовлення ми приймаємо онлайн через сайт або за телефоном. Для зручності вибору кожна позиція має фото та детальну інструкцію. Якщо ви не зможете самостійно вибрати потрібний продукт, можете проконсультуватись зі спеціалістом нашого магазину. Також фахівець допоможе вам правильно оформити покупку, надасть рекомендації, як правильно обробляти рослини, враховуючи її особливості, місце посадки та інші важливі нюанси.