Ефективні біопрепарати для полуниці

Всі люди, які вирощують садові плоди та овочі, знають, чим небезпечними можуть бути захворювання, шкідники рослинним культурам. Завдяки сучасним технологіям з доповненням спеціальних захисних препаратів можна запобігти появі таких проблем.

Полуниця вважається однією з найпопулярніших культур у нашому регіоні. Коли масово відростає листя, ягода повинна обов'язково обприскуватися. Восени обробка повторюється. Важливо вчасно обробляти полуницю, використовуючи ефективні біопрепарати. Не варто чекати на момент, коли її вразять шкідливі комахи, хвороби.

Основні хвороби полуниці

Нижче описані грибкові хвороби, що вражають найчастіше полуницю в Україні.

 • Плямистість листя (буває коричнева, бура, біла) – захворювання спочатку вражає листя, через що воно висихає, зменшується кількість плодів;
 • Борошниста роса (основні симптоми появи хвороби: на листочках, плодах виникає борошнисте світле напилення) – цей наліт може активно розноситися вітром. Через війну починає псуватися врожай, знижуватися його;
 • Сіра гнилизна (захворювання вражає ягоди) – плоди після зараження покриваються сірим пилом, якщо не вживати жодних заходів, захворювання ушкоджує практично всі ягоди;
 • Біла гнилизна – грибок покриває всю поверхню рослинної культури, ягоди, внаслідок цього часто гине повністю врожай;
 • Антракноз – основні симптоми: на ягодах з'являються плями чорного кольору (не обробляючи рослина, у теплу погоду загине більшість полуниці);
 • Вертицильозне в'янення – хвороба, яка здатна вражати всю рослину (кореневу систему, кущ), культура в результаті червоніє та жовтіє, пригальмовується її розвиток (заражені кущі видаляються разом із ґрунтом навколо).

Для обробки застосовуються біопрепарати для полуниці, що містять фосфор та мікроелементи, що стимулюють активне зростання рослини.

Головні шкідники полуниці

Перелічимо основних паразитів:

 1. Білокрилка. Невеликий метелик, який вважається справжнім лихом для багатьох рослинних культур. Метелик висмоктує сік із листочків, проживає та відкладає яйця на їх протилежному боці.
 2. Бронзова волохата. Цей жук поїдає молоде листя, завдає сильної шкоди полуниці, суниці.
 3. Суничний листоїд. Шкідник бурого кольору. Жук відкладає яйця на живцях, у нижній частині листків. Личинки теж їдять листя.
 4. Нематод. Невеликий черв'як. Він оселяється в нирках, в основі листів. Якщо рослина уражається цим шкідником, врожайність знижується на 50%.
 5. Травневий жук. Цей шкідник вважається дуже ненажерливим, як і його личинки. Знищують велику кількість рослин.
 6. Ведмедка звичайна. Жук з відразливою зовнішністю, живиться корінням. Проживає, розмножується у ґрунті.
 7. Суничний кліщ. Невелика комаха абсолютно прозора. Рослинні культури, окуповані шкідником, відстають у розвитку, не приносять майже врожаю.
 8. Павутинний кліщ. Білий невеликий кліщ, що поселяється на протилежному боці листочків. Кліщ обплітає павутинням кущ, після чого він починає активно засихати.
 9. Слимаки. Сухопутний молюск, який поїдає ягоди та молоде листя. Щоб захистити культуру, застосовуються різні пастки, препарати для полуниці.

Для обробки застосовуються акарициди, інсектициди та інші хімікати від шкідників. Всі вищезгадані паразити швидко знищуються за допомогою сучасних препаратів, які ви завжди зможете за доступною ціною купити з доставкою в Україну.

Де замовити у Києві за доступною вартістю препарати для обробки полуниці?

Небезпечні паразити здатні знижувати імунітет полуниці до захворювань, інфекцій, грибків. Кліщ – шкідник, який поширюється повітрям, на речах, взутті. Подолати паразита допоможе засіб для полуниці Актоверм біоінсектицид. Препарат, який пропонує наш інтернет-магазин, можна використовувати у теплу погоду за кілька днів до збирання ягід.

Фітохелп – засіб, що захищає від грибків та інших збудників. Підвищує кількість врожаю, покращує корисні властивості. Також захищає від несприятливих умов, підвищує стійкість до стресу.

Актоверм формула – препарат, що захищає рослини від паразитів, наприклад, від довгоносика, від нематоди та кліща. Ефективно знищує личинки різного віку.

Також на сайті нашого магазину представлені інші системні біопрепарати від виробника. Замовити препарати можна оптом, в роздріб, а вивчити повний прайс продукції на сайті.

Поширені запитання:

⚡ Що таке біопрепарати для рослин?

Біопрепарати – біологічні засоби захисту рослин, основною складовою яких є живі організми. Вони розроблені для винищення та ураження шкідливих організмів. Мають низький рівень токсичності, а отже, не становлять особливої небезпеки людині та живій природі.

✅ Які бувають біопрепарати?

Спектр біологічних препаратів дуже широкий, виділяють:

 • Біоактиватори;
 • Біофунгіциди;
 • Біоінсектициди;
 • Біодобрива;
 • Біоприлипателі;
 • Біокомплекси і т. д.

👉 Від яких шкідників використовують біопрепарати?

Біопрепарати для боротьби зі шкідниками рослин:

 • Павутинний кліщ;
 • Ведмедки, колорадський та травневий жуки та їх личинки;
 • Попелиця;
 • Трипси;
 • Нематоди;
 • Пилувальники;
 • Клопи;
 • Метелики (плодожерки, совки, вогнівки, капустянки, американська біла і т. д.).

🚚 Де придбати біопрепарати для рослин в Україні?

Купити біопрепарати від шкідників рослин ви можете у нашій компанії - БТУ-Центр за адресою:

 • м. Київ, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Амосова 1/34, оф.1