Біофунгіциди для зернових культур

Купити фунгіциди для зернових культур у Києві

Багато аграріїв в Україні займаються вирощуванням різних зернових культур, оскільки такий бізнес, за правильного ведення, є досить прибутковим. Мало просто закупити якісний насіннєвий матеріал, правильно підготувати ґрунт, вчасно внести добрива. Слід також забезпечити здоровий розвиток культури, вберегти її від різноманітних захворювань та шкідників. А це можна зробити за допомогою біофунгіцидів для зернових.

Захворювання зернових культур

На будь-яких стадіях розвитку рослини вони можуть захворіти. Умовами, що сприяють зараженню зернових культур, можуть бути не тільки погодні умови, а й стійкість сорту, використання мінерального підживлення в недостатній кількості, стан рослини та інші фактори.

Залежно від того, яка частина рослини уражається, розрізняють три групи захворювань:

  • Різні гнилі - вражають кореневу систему, проростки та кореневу шийку;
  • Хвороби, що вражають стебло та листя – септоріоз, різні іржі, борошниста роса, піренофороз;
  • Хвороби, що вражають колосся - тверда, запорошена і стеблова сажка.

Методи лікування цих хвороб мають свою специфіку, але у будь-якому разі необхідно застосовувати фунгіциди для зернових культур.

Класифікація фунгіцидів для зернових

Фунгіциди поділяють на кілька видів залежно від:

  1. Принципу впливу на культуру:
  • Захисні - застосовують як профілактичний засіб, оскільки вони активно перешкоджають розмноженню хвороботворних бактерій і пригнічують їх розвиток;
  • Лікувальні – допомагають оздоровити культуру, частково чи повністю знищуючи причину захворювання;
  • Імунізуючі – сприяють зміцненню імунітету рослин, що дозволяє культурі швидше впоратися з хворобою;
  1. За методом обробітку зернових:
  • Системні - поглинаються рослиною та розносяться по всіх клітинах різних тканин, надаючи інгібуючу дію, локалізуючи та знищуючи збудників хвороби;
  • Контактні – не проникають усередину рослини, а залишаються на поверхні листя, стебла та інших частин рослини. Вони починають діяти лише при прямому контакті зі збудниками.

Вибираючи фунгіцид від септоріозу або іншого захворювання зернових культур, слід пам'ятати, що системні фунгіцидні препарати є більш виграшним варіантом, оскільки на їхню ефективність не залежать погодні умови та швидкість обмінних процесів у самих рослинах. Як довго діятимуть контактні фунгіцидні препарати, безпосередньо залежить від погодних умов.

Де придбати фунгіцидні препарати для зернових в Україні?

Купити фунгіциди для зернових можна на сайті нашої компанії - БТУ-Центр. У каталозі представлені різні препарати, що відрізняються не лише розфасовкою та ціною, але й методом нанесення та способом боротьби з хворобами. Якщо потрібно купити фунгіциди для зернових від виробника за доступною вартістю, замовити з доставкою в нашій компанії потрібний препарат буде оптимальним рішенням. За потреби наші консультанти можуть провести онлайн-консультацію з питань вибору та застосування оптимального фунгіциду.