Біофунгіциди для ячменю

Купити фунгіциди для ячменю у Києві

В Україні щорічно засіваються великі площі ячменю. І для аграріїв дуже важливо не втратити майбутнього врожаю. І якщо з погодними умовами сперечатися не доводиться, то убезпечити культуру від ураження грибковими захворюваннями та шкідників дуже реально. У такому разі застосовуються біофунгіциди для ячменю.

Класифікація фунгіцидів

Фунгіциди для озимого ячменю, як і для затятого, діляться на групи за принципом на культуру і за способом їх проникнення.

Принцип дії фунгіцидних препаратів може бути:

 • Захисний – такі препарати використовуються з профілактичною метою, оскільки покликані пригнічувати розвиток патогенних мікроорганізмів;
 • Лікувальний – препарати цієї категорії мають терапевтичний ефект, можуть знищити частково та повністю (залежить від збудника) причини хвороби;
 • Імуностимулюючий – покликані стимулювати імунну систему рослини, що підвищує опірність культури хвороботворним мікроорганізмам та вірусам.

Після обробки культури фунгіцидом препарат може залишатися на поверхні рослини або проникати всередину. З урахуванням цієї особливості фунгіциди для ячменю ярого та озимого ділять на:

 • Контактні – осідають на поверхні культури. Починають боротися із збудниками захворювань лише за прямого контакту з ними;
 • Системні – проникають у всі тканини рослини. При виявленні уражених хворобою клітин локалізують збудника і знищують його;

Необхідно пам'ятати, що системні фунгіциди, які можна замовити з доставкою на сайті нашої компанії, є вигіднішим варіантом, ніж контактні препарати. Оскільки їх використання не обмежується тимчасовими рамками, погодними умовами та процесами обміну речовин у рослинах. Контактні препарати можуть мати дуже обмежений термін дії, оскільки можуть бути просто змиті зливою.

Переваги фунгіцидних препаратів

Фунгіциди мають ряд переваг, основними з яких є:

 1. Висока ефективність проти захворювань, що викликаються грибками, вірусами та патогенними мікроорганізмами;
 2. Добре поєднуються з іншими препаратами, що застосовуються в сільському господарстві (добривами, регуляторами росту);
 3. Підвищують здатність культури краще засвоювати азот, сприяючи збільшенню кореневої системи;
 4. Сприяють підвищенню врожайності культури;
 5. Мають дуже економну витрату препарату;
 6. Доступна вартість препаратів.

Особливості застосування фунгіцидів

Фунгіцидні препарати ефективні проти наступних захворювань:

 • Парша;
 • Мучниста роса;
 • Коренева гниль;
 • Іржа;
 • Септоріоз;
 • Фітофтороз;
 • Фомоз;
 • Макроспоріоз та ін.

Для максимального захисту культури рекомендується використання фунгіцидів протягом сезону 2-3 рази. У разі реальної загрози зараження культури на грибкове захворювання рекомендується повторити обробку поля. При використанні контактних фунгіцидів на їхню ефективність можуть вплинути погодні умови.

Обробляти поля слід у суху погоду. Оптимальний температурний режим – близько +22 градусів.

Де придбати біофунгіциди для ячменю в Україні?

Купити фунгіциди для ячменю можна на сайті нашої компанії - БТУ-Центр, яка реалізує якісні та перевірені препарати від виробника. У каталозі товарів, розміщеному на сайті, представлений широкий асортимент фунгіцидних препаратів для озимого та ярого ячменю. Ціна вітчизняних препаратів є доступнішою. І це при тому, що їхня якість не поступається імпортною. Якщо необхідно купити біофунгіциди для ячменю, але є питання щодо їх застосування, то наші фахівці проконсультують онлайн з усіх питань.