Купити біофунгіциди для соняшника

Купити фунгіциди для обробки соняшнику у Києві

В Україні щорічно засівають величезні площі олійними культурами, серед яких соняшник займає найбільшу кількість, оскільки є однією з найрентабельніших культур. Урожайність будь-яких культур залежить від кількох основних факторів: якості насіннєвого матеріалу, родючості грунту, добрив, що використовуються, і рівня здоров'я самих рослин. Соняшник здатний давати щедрий урожай, якщо правильно підходити до його вирощування та використовувати різні препарати, у тому числі фунгіциди. Купити фунгіциди для соняшника можна онлайн прямо зараз, оформивши замовлення з доставкою на нашому сайті..

Як діють фунгіциди для соняшнику?

Фунгіциди для соняшника є багатофункціональними препаратами. Їхня дія спрямована на ефективний захист культури від різних захворювань. Крім того, ці препарати здатні захищати рослини від різних комах-шкідників. Біофунгіциди для соняшника блокують розвиток хвороб, не даючи суперечкам грибків проростати, а надалі зводять нанівець їхнє існування.

До категорії фунгіцидів належить ряд препаратів, частина з яких ефективна для боротьби із захворюванням усередині рослини, а частина показує найкращий ефект борючись із хворобами, які проявляються зовні.

Фунгіциди ефективні проти наступних хвороб соняшнику:

 • Плямистість листя;
 • Проти іржі
 • Мучниста роса;
 • Септоріоз;
 • Сіра та біла гнилі;
 • Альтернаріоз;
 • Церкоспороз.

Оптимально застосовувати фунгіцид на соняшник, що має не менше двох діючих речовин. У такому разі препарат зможе протистояти більшості хвороб, здатних уразити культуру.

Переваги застосування біофунгіцидів

Препарати категорії фунгіцидів ділять на кілька різновидів:

 • Надають лікувальну дію – використовують для знищення різних збудників;
 • Виявляють захисну дію – застосовуються з метою профілактики від різних захворювань;
 • Мають імуностимулюючу дію - сприяють підвищенню опірності сходів до можливих грибкових захворювань. Оптимально використовувати такий фунгіцид для соняшнику після сходу.

Фунгіцидні препарати мають цілу низку переваг:

 1. Істотно збільшують урожайність культури;
 2. Позитивно впливає процес розвитку соняшнику;
 3. Забезпечують захист від поширення грибкових захворювань;
 4. Підвищують олійність насіння соняшнику;
 5. Надають лікувальну дію на рослину;
 6. Викорінювально діють на грибки.

Існують фунгіцидні препарати, здатні підвищувати імунний захист соняшнику. Використання таких препаратів після застосування пестицидів чинити на культуру антистресову дію. Ці препарати також здатні позитивно впливати на стійкість культури до несприятливих погодних умов.

Рекомендується застосовувати препарати цієї категорії у вегетаційний період. Крім того, використання фунгіцидів для профілактики також дає чудові результати.

Де придбати фунгіциди в Україні?

Купити біофунгіциди для соняшника можна на сайті нашої компанії - БТУ-Центр. Каталог продукції містить велику кількість позицій, що дозволяє вибрати потрібний препарат. Вартість цих препаратів доступна для наших аграріїв, хоча ціна може змінюватись в залежності від виробника та обсягу упаковки. Наші фахівці нададуть детальну консультацію та допоможуть замовити обраний препарат.