Системні фунгіциди для саду навесні

Купити фунгіциди для саду у Києві - БТУ-Центр

Щоб уберегти садок від хвороб та загибелі, слід заздалегідь купити фунгіциди широкого спектру дії для саду. Саме використання таких препаратів запобігає ураженню грибковими захворюваннями дерева та кущі. Уражені плямистістю, іржею або гнилями садові дерева не просто мають непривабливий зовнішній вигляд, у них суттєво знижується врожайність, а якість плодів стає гіршою. Використання сучасних фунгіцидів дозволяє проводити профілактику захворювань, а у разі ураження грибками чи іншими хворобами садових дерев – вилікувати їх.

В Україні використання фунгіцидних препаратів для саду стає нормою, що дозволяє не лише оберігати рослини від хвороб, а й збільшувати врожайність.

Принцип дії фунгіцидів системної дії

До категорії фунгіцидних препаратів відносять речовини, здатні знищувати активність грибків, що вражають різні культури. Фунгіциди мають різні речовини, що діють, тому принцип боротьби зі збудником також різний. Фунгіциди системної дії для саду можуть:

 • Руйнувати колонії грибків;
 • Порушувати дихання у клітинах грибка;
 • Знижувати рівень метаболізму у клітинах хвороботворних збудників;
 • Блокувати процес розподілу клітин грибка;
 • Стимулювати рослину до вироблення токсичних для грибка речовин;
 • Пригнічувати процеси біологічного синтезу в клітинах грибків та ін.

Оскільки переважна більшість захворювань садових культур викликаються впливами різних грибків, використання фунгіцидів є обов'язковим.

Фунгіцид для весняної обробки саду

Коли потрібно застосовувати фунгіцидні препарати?

Біофунгіциди для саду рекомендується застосовувати кілька разів на рік. Фунгіциди для весняної обробки саду дозволять уберегти від ураження захворювання молоді нирки та бутони. Восени також необхідно здійснювати обробку ґрунту та нового посадкового матеріалу. Спроба заощадити на подібній обробці може призвести до зараження саду різними хворобами. А лікування в такому разі буде ще витратнішим варіантом.

Фунгіциди для саду застосовуються з метою:

 • Профілактики грибкових та вірусних захворювань;
 • Створення захисту рослин, якщо погодні умови складуться несприятливо;
 • лікування культур;
 • Знезараження ґрунту;
 • Протруювання нового посадкового матеріалу;
 • Знищити хвороботворні організми, які здатні вижити навіть за умов мінусової температури.

Типи фунгіцидних препаратів для обробки саду навесні

Фунгіциди поділяються на кілька категорій залежно від типу дії:

 1. Системні. Препарати такого типу дії здатні проникати у всі тканини рослини. Це дозволяє проводити профілактику та своєчасне лікування рослин. Системні фунгіциди для саду навесні можуть також вноситися під корінь, а не лише розпорошуватися на гілки та стовбур дерева. Фунгіциди для ранньої обробки саду – оптимальний варіант і в тих випадках, коли потрібно обробити лише частину рослини;
 2. Контактні. Виявляють свою дію лише за прямого контакту з збудником. Такі препарати не проникають усередину рослини, а залишаються на поверхні гілок та стовбура. Тому їхня дія може бути обмежена за часом - вже перший сильний дощ просто змиє їх;
 3. Комбіновані. Такі препарати поєднують у собі дію перших двох видів. Універсальний фунгіцид для саду здатний проникати не тільки в рослину, але і в її насіння.
Фунгіциди широкого спектру дії для саду

Де придбати фунгіциди широкого спектру дії для саду в Україні?

На сайті нашої компанії - БТУ-Центр можна знайти та замовити у Києві з доставкою у будь-який регіон нашої країни різні фунгіциди для саду. У каталозі представлені препарати від виробників, які встигли зарекомендувати себе з найкращого боку. Вартість препаратів відрізняється залежно від типу їх дії, діючої речовини та обсягу препарату в упаковці. У будь-якому разі ціна вітчизняних препаратів є вигіднішою, ніж імпортних. При цьому вони не поступаються імпортними аналогами.

Якщо необхідна допомога з вибором фунгіциду для саду, наші фахівці зможуть проконсультувати в онлайн-режимі та відповісти на всі запитання.