Біофунгіциди для ріпаку

Купити фунгіциди для ріпаку у Києві

Ріпак є дуже рентабельною сільськогосподарською культурою, яку останніми роками дедалі більше вирощують в Україні. Ріпак знайшов застосування в різних галузях: він застосовується і для біопалива, і для корму тварин. Однак вирощування ріпаку вимагає докладання багатьох зусиль, оскільки культура залишається досить примхливою та чутливою до будь-яких температурних перепадів, присутності бур'янів, шкідників та різних хвороб. Тому фунгіциди на ріпак активно використовуються при вирощуванні цієї культури. Особливу роль відіграють фунгіциди на озимий ріпак, без яких буде складно отримати хороший урожай.

Як діють фунгіциди?

Фунгіцидні препарати використовують з метою профілактики різних захворювань ріпаку, а також у разі ураження культури різними патогенами на її лікування. Але це не єдина перевага фунгіцидів. Біофунгіцид на ріпак також впливають на швидкість росту рослини восени, трохи затримуючи його витягування вгору, і дозволяючи кореневій системі краще розвинутися. Це дозволяє накопичувати рослині в кореневій системі необхідні органічні речовини, що у поєднанні із зменшенням вмісту вологи, сприяє підвищенню зимостійкості культури та збільшує життєстійкість нових пагонів, які з'являтимуться після проведення обприскування фунгіцидом.

Фунгіциди для ріпаку використовуються для боротьби з такими хворобами:

 • Коренева гниль;
 • Біла гниль (склеротиніоз);
 • Альтернаріоз;
 • Мікосферельоз;
 • Пероноспороз;
 • Сіра гнилизна;
 • Мучниста роса;
 • Фомоз;
 • Снігова пліснява;
 • Чорна ніжка.

Але захист від хвороб – не єдина перевага фунгіцидних препаратів. Також фунгіцид на ріпак надає позитивний вплив ще на низку факторів.:

 1. Підвищує врожайність культури;
 2. Підвищує вміст олії в насінні;
 3. Сприяє рівномірному дозріванню штанців;
 4. Зводить до мінімуму ризик вилягання рослин.

Які бувають фунгіциди?

Фунгіциди відрізняються не тільки своїм агрегатним станом (суспензії, водний розчин), а й діючими речовинами та способом впливу на патоген. За останнім критерієм фунгіцидні препарати ділять на кілька категорій:

 • Контактні – впливають на патоген при прямому контакті. Контактний фунгіцид не проникає усередину рослини, а залишається на поверхні. Термін його дії може обмежуватись погодними умовами. Оскільки препарат може бути змитий вже першим сильним дощем, рекомендується проводити обробку за сухої погоди;
 • Системний фунгіцид на ріпак діє на патогени всередині рослини, тому що проникає у всі тканини. Безпечний для самої рослини;
 • Трансламінарні - препарати абсорбуються в тканині листя, де ведуть боротьбу з хвороботворними організмами.

Системні фунгіциди мають захисний ефект вже на нових пагонах, які з'являються після обробки посівів. Фунгіцидні препарати, що мають у своєму складі кілька діючих речовин, дозволяють здійснювати посів ріпаку у максимально ранні терміни, сприяють підвищенню стійкості культури у холодний період.

Де придбати якісні фунгіциди для ріпаку в Україні?

Купити біофунгіциди на ріпак можна на сайті нашої компанії - БТУ-Центр. У каталозі представлений широкий вибір фунгіцидних препаратів від виробника за доступною ціною. В наявності є фунгіциди зарубіжних та вітчизняних виробників. Вартість вітчизняних препаратів нижча, ніж імпортних, але це ніяк не впливає на їхню якість.

Виникла потреба купити фунгіциди на ріпак, але чи є безліч питань щодо препаратів, які можна використовувати? Наші спеціалісти нададуть детальну онлайн-консультацію. Вони кваліфіковано і детально дадуть відповідь на всі наявні питання. Також вони за необхідності розкажуть, як замовити з доставкою необхідний фунгіцид.