Купити фунгіцид для пшениці

Купити фунгіциди для обробки пшениці у Києві

Здобути високий урожай пшениці допоможуть не лише знання, великий досвід та своєчасне внесення добрив, але й використання фунгіцидів – препаратів, що дозволяють позбутися паразитів, які можуть вражати культуру. Купити фунгіциди для пшениці тепер можна на нашому сайті.

На що звернути увагу під час вибору фунгіциду?

У каталозі на нашому сайті представлений великий вибір різних препаратів для захисту пшениці від грибкових уражень, протруйники та фунгіциди для пшениці, що дозволяють здійснювати профілактичні заходи або лікування культури.

Оптимальним варіантом є системно-контактні препарати, які використовуються для захисту всіх частин рослини та здатні зупинити розвиток грибка, якщо він встиг заразити культуру. Використовувати біофунгіциди для пшениці рекомендується з метою запобігання зараженню культури.

Як правильно обробляти пшеницю фунгіцидами?

Фунгіцид для пшениці слід застосовувати кілька разів протягом одного сезону. При виявленні загрози зараження культури грибками обприскування слід повторити. Погодні умови безпосередньо впливають на ефективність застосування препарату.

Оптимальними погодними умовами є суха погода із температурним режимом у межах 22 градусів тепла. Не найкращий варіант використання фунгіциду у дощову чи спекотну погоду.

Фунгіцид для пшениці ціна

Переваги фунгіциду для пшениці

Біофунгіцид для пшениці має ряд переваг:

  • Може застосовуватись для боротьби з різними хворобами;
  • Відмінно поєднується з різними добривами та препаратами, що регулюють зростання культури;
  • Підвищує спроможність культури засвоювати азот;
  • Сприяє підвищенню врожайності;
  • Препарат економно витрачається.

Біофунгіцид для пшениці є незамінним препаратом, оскільки робить культуру більш стійкою до різних захворювань, що позитивно впливають на збільшення кореневої системи та врожайність. Застосовуючи препарат у межах норми, можна бути впевненим, що пшениця не постраждає від токсичної дії препарату.

Фунгіциди, що використовуються для обробки пшениці, поділяються на кілька класів:

  1. Тріазоли - використовуються для боротьби з борошнистою росою, іржею та плямами на листі;
  2. Азоли - дозволяють ефективно боротися з кореневою гниллю та грибками. Використовуються з метою захисту та лікування культури;
  3. Морфоліни - чудово справляються з борошнистою росою. Використовувати препарати можна за низьких температурних значень;
  4. Стробілурини - препарати, які особливо ефективні щодо хвороботворних інфекцій на первинних стадіях розвитку;
  5. Бензімедазоли – виявляють особливу ефективність щодо багатьох захворювань, у тому числі проти борошнистої роси, фузаріозної та церкоспорельозної гнилі.

Збудники різних хвороб можуть звикати використовуваним препаратам, що призводитиме до зниження ефективності їх застосування. Тому рекомендується використовувати різні фунгіциди, що мають різні речовини, що діють, щоб підвищити ефективність їх застосування. В Україні зареєстровано та дозволено до використання велику кількість різних фунгіцидів.

Купити біофунгіциди для пшениці

Де придбати фунгіциди для обробки пшениці в Україні?

Купити біофунгіциди для пшениці у Києві можна на нашому сайті – БТУ-Центр. В асортименті представлені фунгіциди різних класів, що дозволяє замовити з доставкою оптимальний у кожному конкретному випадку препарат. Вартість наявних препаратів залишається привабливою для українських аграріїв. Така доступна ціна обумовлюється прямим постачанням від виробника. Наші фахівці завжди можуть проконсультувати онлайн, якщо потрібна допомога з вибором фунгіциду.