Біофунгіциди для плодових дерев

Купити фунгіциди для плодових дерев у Києві

Щоб уберегти плодові дерева та чагарники від хвороб, використовують спеціальні препарати – фунгіциди. Оскільки в Україні садівництво давно вже працює у промислових масштабах, то без використання фунгіцидних препаратів неможливо отримувати добрий урожай фруктів та ягід.

Навіщо необхідні фунгіциди?

Біофунгіциди для плодових дерев застосовуються з метою проведення профілактики різних захворювань, яким можуть піддаватися фруктові дерева, а також для лікування захворілих дерев та чагарників. Сучасні фунгіцидні препарати відрізняються за багатьма параметрами. Зокрема і за принципом взаємодії із збудниками хвороб їх ділять на контактні та системні.

Системний фунгіцид для плодових дерев та чагарників здатний проникати у всі тканини рослини і, зустрівшись із збудником блокувати його тим чи іншим чином. Таке блокування супроводжується пригніченням патогену, що надалі призводить до загибелі збудника.

Використання системного фунгіциду є більш вигідним та ефективним, оскільки, насамперед, дія такого препарату не обмежується дощовою погодою. Крім того, такі фунгіциди використовують і з профілактичною метою.

Контактний фунгіцид після обробки дерев та чагарників залишається на поверхні рослин. Він виявляє свою дію лише за безпосереднього контакту з патогеном. Щоб продовжити час дії контактного фунгіциду, його слід використовувати в суху погоду, оскільки першим дощем препарат буде змитий.

Обробка плодових дерев та чагарників фунгіцидами здійснюється кілька разів на рік. Фунгіциди для плодових дерев навесні використовують до того, як починають розпускатися нирки. Остання обробка саду проводиться вже восени після скидання дерев листя.

Принцип дії фунгіцидів

Сучасні фунгіцидні препарати відрізняються своїм складом. Залежно від діючих речовин, ці препарати можуть бути ефективними проти таких захворювань:

 1. Парша;
 2. Септоріоз;
 3. Плодова гниль;
 4. Моніліоз;
 5. Гібера;
 6. Клястероспоріоз;
 7. Фомопсисне в'янення гілок;
 8. Коккомікоз;
 9. Рак стебел та ін.

Збудниками хвороб можуть бути грибки, віруси та патогенні мікроорганізми. Кожен фунгіцидний препарат по-своєму бореться із патогенами. Вони можуть:

 • Знижувати швидкість метаболічних процесів збудників;
 • Надавати паралітичну дію на дихальні процеси патогену;
 • Блокувати та знищувати колонії грибків;
 • Пригнічувати процеси синтезу у клітинах збудника;
 • блокувати процеси розмноження патогенних мікроорганізмів;
 • Сприяти виробленню самою рослиною певних речовин, що є токсичними для збудників хвороб та ін.

Вибираючи фунгіцидний препарат, слід орієнтуватись не лише на його вартість. Насамперед слід визначити, проти якого збудника застосовуватиметься препарат. Також слід пам'ятати, що не рекомендується постійно використовувати один і той же фунгіцид або препарати нехай і від різних виробників, але з тим самим діючим речовиною.

Де придбати біофунгіциди для плодових дерев в Україні?

Купити біофунгіциди для плодових дерев можна на сайті нашої компанії - БТУ-Центр. У каталозі представлені різні препарати від виробника, тому їхня ціна залишається доступною для всіх бажаючих.

Якщо виникла потреба придбати фунгіциди для плодових дерев, то препарати можна замовити з доставкою на нашому сайті буквально в кілька кліків. Крім того, наші фахівці допоможуть з вибором оптимального препарату, надавши вичерпну онлайн-консультацію.