Біофунгіциди для озимої пшениці

Купити фунгіциди для озимої пшениці у Києві

Для вирощування пшениці озимої в Україні відводяться величезні посівні площі. Але для отримання хорошого врожаю залежить не лише від погодних умов, а й від того, наскільки правильно аграрії використовуватимуть різні препарати (фунгіциди, добрива та ін.), без яких зібрати щедрий урожай за нинішніх умов дуже проблематично.

Що таке системні біофунгіциди?

Фунгіциди для озимої пшениці є препаратами, що використовуються для захисту культури від різних хвороб, що викликаються грибками, бактеріями та іншими патогенами. Фунгіцидні препарати мають різні речовини, що діють, які по-різному впливають на патогени. За цією ознакою фунгіциди поділяють на препарати, що використовуються для лікування культури, та препарати, що використовуються з профілактичною метою.

Фунгіцид для озимої пшениці, що використовується для профілактики, має більш тривалий ефект, навіть за несприятливих погодних умов. Фунгіциди, що належать до категорії лікувальних, не тільки зцілюють рослину, а й знищують патоген. Крім того, багато таких фунгіцидів, надають і імуностимулюючу дію на рослину, що дозволяє йому більш ефективно протистояти патогену. Біофунгіциди для озимої пшениці не мають на рослини будь-якого токсичного впливу.

Фунгіцидні препарати показують високу ефективність проти низки захворювань:

 • Мучниста роса;
 • Септоріоз;
 • Різні види іржі;
 • Піренофороз;
 • Різні види гнили;
 • Стеблова, запорошена і тверда сажка та ін.

Застосування фунгіцидів не тільки дозволяє вберегти чи вилікувати культуру від хвороби, а й:

 1. Сприяє збільшенню кореневої системи рослин;
 2. Підвищує врожайність культури;
 3. Поліпшує засвоєння рослинами азоту;
 4. Забезпечує додатковий захист від деяких видів комах.

Крім того, фунгіцидні препарати відмінно поєднуються з різними добривами та регуляторами росту.

На що звернути увагу під час вибору фунгіциду?

Щоб ефективність препаратів була максимальною, мало просто купити фунгіциди для озимої пшениці. Слід брати до уваги низку факторів:

 • Достеменно знати, проти якого патогену необхідно застосовувати біофунгіцид для озимої пшениці;
 • Яка діюча речовина має фунгіцидний препарат, оскільки використання фунгіцидів з однаковою діючою речовиною протягом кількох сезонів суттєво знижує їхню ефективність;
 • Яка витрата препарату при приготуванні розчину для обробки;
 • Коли необхідно проводити обробку (передпосівна обробка насіннєвого матеріалу, етап кущення, етап виходу в трубку, етап появи прапорового листа, етап цвітіння/колошіння);
 • Кількість необхідних обробок. Зазвичай обробку проводять 2-3 рази на сезон. Але при зараженні культури можлива додаткова обробка.

Де придбати фунгіциди для озимої пшениці в Україні?

Купити біофунгіциди для озимої пшениці у Києві можна на нашому сайті – БТУ-Центр. У каталозі представлений широкий асортимент фунгіцидів з різними речовинами, що діють, і проти різних патогенів. В наявності є фунгіциди від виробників як вітчизняних, так і зарубіжних. Вартість препаратів залишається доступною, хоча вітчизняні препарати, володіючи високою ефективністю, мають нижчу ціну, ніж імпортні.

У нашій компанії працюють фахівці, які в онлайн-режимі можуть проконсультувати в питаннях вибору оптимальних фунгіцидних препаратів. А також докладно розкажуть, як замовити з доставкою фунгіциди до будь-якого куточку України.