Біофунгіциди для озимого ячменю

Купити фунгіциди для озимого ячменю у Києві

В Україні щороку під вирощування ячменю відводять великі посівні площі. Але для здобуття хорошого врожаю слід докласти чимало сил. Крім поганих погодних умов, аграріям під час вирощування ячменю доводиться боротися і зі шкідниками, і проводити профілактику хвороб, а іноді й здійснювати лікування культури. Тому застосування фунгіцидів, протруйників, добрив тощо. необхідно та є запорукою отримання високого врожаю.

Різноманітність фунгіцидних препаратів

Фунгіциди – це препарати, що використовуються для боротьби з різними хворобами рослин, що викликаються бактеріями, вірусами та грибками.

На сьогоднішній день на ринку представлено велику кількість фунгіцидних препаратів, тому купити фунгіциди для озимого ячменю можна навіть в Інтернеті, що в нинішніх умовах є оптимальним варіантом.

Від правильного вибору фунгіцидів залежить ефективність застосування. Фунгіциди за низкою критеріїв поділяються різні типи.

Виробники випускають фунгіциди для озимого ячменю та для затятого ячменю. І головною відмінністю цих препаратів є час та місце використання. Одні можуть використовуватись для обробки ґрунту перед посівом, інші – для обробки насіння. Якісь фунгіциди слід застосовувати у вегетаційний період, а інші, коли рослини перебувають у період спокою.

Фунгіцидні препарати для озимого ячменю в залежності від принципу дії поділяються на декілька типів:

 • Контактні препарат залишається на поверхні рослини, утворюючи захисну плівку, і бореться з патогенами тільки при безпосередньому контакті. Для отримання максимального ефекту слід використовувати суху погоду;
 • Системні - біофунгіциди для озимого ячменю цього типу здатні проникати у всі тканини рослини, здійснюючи боротьбу з патогенами як усередині рослини, так і зовні. Є дуже ефективними препаратами, оскільки застосування практично не обмежується погодними умовами;
 • Трансламінарні – фунгіцид для озимого ячменю цього типу також здатний проникати у тканини рослини, але на відміну від системного препарату не може переміщатися тканинами. Він робить свою дію лише локально.

Проти яких хвороб застосовують фунгіциди?

Озимий ячмінь, як і будь-який інший вид зернових культур, дуже схильний до різних захворювань:

 1. Кореневі та прикореневі гнилі;
 2. Різні іржі;
 3. Мучниста роса;
 4. Пильна сажка;
 5. Різні види плісняви;
 6. Фузаріоз;
 7. Альтернаріоз;
 8. Септоріоз;
 9. Плямистість листя та ін.

Найнебезпечнішими вважаються бура іржа та гнилі. Кожне з цих захворювань може спричинити втрату 15% всього врожаю. Тому дуже важливо здійснювати профілактику цих захворювань, а за необхідності – своєчасне лікування. У середньому фунгіцид для озимого ячменю застосовується 2-3 рази на сезон. Але за необхідності кількість обробок може бути збільшена. Слід пам'ятати, що не рекомендується використовувати протягом декількох років той самий біофунгіцид для озимого ячменю, оскільки це знижуватиме ефективність дії препарату.

Де придбати ефективні фунгіциди для озимого ячменю?

Купити біофунгіциди для озимого ячменю можна на сайті нашої компанії - БТУ-Центр, яка пропонує широкий вибір препаратів від виробника за доступними цінами. Демократична вартість препаратів пояснюється кількома факторами, основними серед яких є робота без посередників та вітчизняна продукція. При цьому якість фунгіцидів анітрохи не поступається імпортним препаратам.

У каталозі товарів завжди можна вибрати потрібний фунгіцид. Якщо виникають питання щодо застосування препарату, наші фахівці детально дадуть відповідь на будь-які з них. Також вони докладно розкажуть, як замовити з доставкою до будь-якого регіону України необхідні фунгіцидні препарати.

Поширені запитання:

⚡ Що таке біопрепарати для рослин?

Біопрепарати – біологічні засоби захисту рослин, основною складовою яких є живі організми. Вони розроблені для винищення та ураження шкідливих організмів. Мають низький рівень токсичності, а отже, не становлять особливої небезпеки людині та живій природі.

✅ Які бувають біопрепарати?

Спектр біологічних препаратів дуже широкий, виділяють:

 • Біоактиватори;
 • Біофунгіциди;
 • Біоінсектициди;
 • Біодобрива;
 • Біоприлипателі;
 • Біокомплекси і т. д.

👉 Від яких шкідників використовують біопрепарати?

Біопрепарати для боротьби зі шкідниками рослин:

 • Павутинний кліщ;
 • Ведмедки, колорадський та травневий жуки та їх личинки;
 • Попелиця;
 • Трипси;
 • Нематоди;
 • Пилувальники;
 • Клопи;
 • Метелики (плодожерки, совки, вогнівки, капустянки, американська біла і т. д.).

🚚 Де придбати біопрепарати для рослин в Україні?

Купити біопрепарати від шкідників рослин ви можете у нашій компанії - БТУ-Центр за адресою:

 • м. Київ, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Амосова 1/34, оф.1