Біофунгіциди для овочів

Купити фунгіциди для овочів у Києві

В Україні вирощується величезна кількість різних овочів, які йдуть як на внутрішній ринок, так і зовнішній. Окрім того, овочі активно вирощуються і в домашніх сільгоспугіддях. Тому використання спеціальних препаратів, здатних захистити від хвороб овочеві культури та підвищити їхню врожайність, є необхідністю.

Навіщо застосовують фунгіциди?

Фунгіциди для овочів використовуються для захисту рослин від захворювань грибків, бактерій або вірусів. Такі препарати можуть використовуватися для профілактики захворювань або їх лікування. Кожен препарат має свою діючу речовину, яка здатна боротися з певними патогенами. Біофунгіциди для овочів вже багато років показують високу ефективність проти наступних захворювань:

 1. Сіра, чорна та біла гнилі;
 2. Фомоз;
 3. Альтернаріоз;
 4. Пероноспороз;
 5. Фітофтор;
 6. Фузаріум.

Які бувають фунгіциди?

На сьогоднішній день на ринку фунгіцидні препарати представлені у порошках, рідких розчинах, суспензіях.

Фунгіцидні препарати за типом взаємодії з патогенами поділяються на:

 • Контактні – після обприскування культури залишаються на поверхні рослин. Надають свою дію за безпосереднього контакту з збудником. Контактний фунгіцид для овочів слід застосовувати за сухої погоди, оскільки під час дощу препарат може змити;
 • Системні – здатний проникати у всі тканини рослини і, виявивши збудника, починає надавати свою дію. Біофунгіцид для овочів не чинить токсичної дії на саму рослину. Також він безпечний і для людей та навколишнього середовища. Застосування системних фунгіцидів не обмежується погодними умовами;
 • Комбіновані - поєднують у собі переваги обох типів.

Оскільки різні фунгіциди мають різні речовини, що діють, то вони по-різному впливають на патогенні мікроорганізми:

 • Приводять до порушення дихання;
 • Пригнічують процеси розмноження збудника;
 • Зупиняють утворення відмерлих ділянок рослини;
 • Стимулюють вироблення рослиною речовин, здатних протистояти патогенам.

Особливості застосування фунгіцидів

Мало просто купити фунгіциди для овочів, враховуючи при виборі їх вартість. Слід вибрати правильний препарат для кожного окремого випадку. Дотримання необхідних пропорцій при приготуванні розчину для обробки овочів, правильно організований процес обробки, оптимальні погодні умови – все це разом гарантує максимальний ефект від застосування препарату.

Обробка фунгіцидами проводиться кілька разів за сезон. При цьому перша здійснюється ще перед посадкою – це обробка посівного матеріалу. Це дозволить рослинам нормально розвиватися у своїй початковій фазі та не заразиться різними грибковими інфекціями. Не зайвою буде обробка овочевих культур і на стадії вегетації, а також на пізніших термінах розвитку.

Де придбати фунгіциди для овочів в Україні?

Купити біофунгіциди для овочів можна на сайті нашої компанії - БТУ-Центр. У каталозі представлений широкий асортимент товарів від виробників як вітчизняних, так і зарубіжних. Вітчизняні препарати відрізняються не тільки доступнішою ціною, а й високою ефективністю. Фунгіцидні препарати можна замовити з доставкою до будь-якого регіону України. Якщо необхідна допомога фахівців з вибором фунгіциду, наші співробітники можуть проконсультувати в онлайн-режимі, кваліфіковано відповівши на всі наявні питання.