Біофунгіциди для кукурудзи

Купити фунгіциди для кукурудзи у Києві

Щороку в Україні відводяться величезні площі під кукурудзу, оскільки ця культура йде не лише на внутрішній ринок, а й у великих обсягах вирушає на експорт. Щоб уберегти культуру від хвороб, отримати високий урожай та якісний посівний матеріал на наступний рік використовують фунгіциди для кукурудзи.

Навіщо застосовуються фунгіциди?

Бактерії, віруси, грибки можуть вражати кукурудзу. У вегетаційний період розвитку культури особливо великий ризик зараження. Своєчасне використання фунгіцидних препаратів дозволяє:

 • Знешкодити більшість хвороботворних збудників;
 • Створити оптимальні умови для розвитку культури;
 • Підвищити врожайність майже половину;
 • Стимулювати імунну систему рослин, що дозволяє покращити реакцію культури на несприятливі фактори та погані погодні умови;
 • Забезпечити тривалий захист від різноманітних захворювань.

Біофунгіцид для кукурудзи не має негативного впливу на навколишнє середовище, безпечний для людини та самої культури. Тому використання таких препаратів при вирощуванні кукурудзи є необхідним заходом.

Коли слід застосовувати фунгіциди?

На сьогоднішній день існують різні фунгіцидні препарати для кукурудзи, що відрізняються не лише складом, а й принципом дії. Тому дуже важливо використовувати біофунгіциди для кукурудзи у правильних пропорціях та застосовувати їх у певний час.

Фунгіцид для кукурудзи застосовується на таких етапах вирощування культури:

 • Обробляє посівний матеріал, що дозволяє знищити всі хвороботворні форми, які можуть перебувати на поверхні насіння. Після такої обробки кукурудза дає більш дружні та швидкі сходи, стає менш схильною до можливих захворювань;
 • Поява сходів;
 • Період цвітіння культури;
 • У разі епіфітотії.

На що звертати увагу під час виборів фунгіциду для кукурудзи?

Щоб купити фунгіциди для кукурудзи, які виявлять максимальну ефективність при застосуванні, слід звернути увагу на такі моменти:

 1. Сорт кукурудзи;
 2. Збудники чи патогени, які можуть вражати культуру. Таку інформацію можна отримати в результаті своєчасного спеціального дослідження;
 3. Вартість. Вітчизняні препарати мають набагато привабливішу вартість, ніж імпортні, але при цьому показують не менш ефективні результати;
 4. Препарат має бути дозволений для використання на території нашої країни.

Де придбати якісні фунгіциди для кукурудзи в Україні?

Купити біофунгіциди для кукурудзи можна на сайті нашої компанії - БТУ-Центр. Ми пропонуємо широкий асортимент фунгіцидних препаратів від виробника. Знайти необхідний препарат нескладно: достатньо погортати каталог на нашому сайті. За потреби завжди можна отримати онлайн-консультацію від наших фахівців щодо вибору оптимального препарату. Ціна препаратів залишається привабливою та доступною для наших аграріїв. У нас можна замовити з доставкою фунгіциди до будь-якого регіону України. Більш детальну інформацію можна знайти на нашому сайті.