Фунгіциди від фітофтори картоплі

Купити фунгіциди для картоплі у Києві

Картопля в Україні є однією із тих культур, що займають великий сегмент внутрішнього овочевого ринку. Але незважаючи на кропітку роботу селекціонерів, які працюють над виведенням нових сортів, стійких не лише до погодних умов, а й до різних захворювань та шкідників, аграрії не можуть обійтися без використання спеціальних препаратів – фунгіцидів. Фунгіцид для картоплі від хвороб та шкідників є необхідним препаратом, що дозволяє не втратити вагому частину врожаю.

Види фунгіцидних препаратів для картоплі

Біофунгіциди для картоплі мають широку дію, тому використовуються як для запобігання ураженню грибком картопляних бульб, так і для лікування вже зараженої рослини.

Фунгіцидні препарати по-різному можуть проникати у тканини рослини, тому їх ділять на групи, залежно від принципу проникнення:

 • Контактний фунгіцид - впливає безпосередньо у місці нанесення. Як довго препарат діятиме, залежить від дозування препарату, погодних умов, терміну дії та інших факторів;
 • Системний фунгіцид для картоплі – здатний проникати в судинну систему рослини та пригнічувати збудників хвороб безпосередньо всередині культури;
 • Трансламінарний – виявляє свої властивості лише на листі рослини. Такий фунгіцид поєднує у собі дві функції.

Фунгіцид для обробки бульб картоплі здатний захистити картоплю від низки захворювань:

 1. Фітофтороз;
 2. Альтернаріоз;
 3. Макроспоріоз;
 4. Парша;
 5. Різоктоніоз;
 6. Фузаріоз;
 7. Гудзикова гниль.
Фунгіцид для обробки картоплі перед посадкою

Принцип дії фунгіциду для картоплі

Фунгіцидні препарати можуть по-різному впливати на збудників хвороб, але зрештою призводять до усунення проблеми:

 • Гнітюче діють на грибки. Клітини грибка втрачають свою здатність ділитися, і як наслідок грибок гине;
 • На поверхні бульби утворюються деякі ділянки, які можуть зупинити подальше зараження;
 • Здійснюють блокування певних ферментів, які беруть участь у низці біохімічних реакцій;
 • Стимулюють рослину виробляти самостійно природний антибіотик.

Фунгіцидні препарати по-різному впливають на мікроорганізми та грибки, які викликають хвороби картоплі, тому їх ділять на препарати, що застосовуються з профілактичною метою, лікувальною, а також як імуностимулятори. Якому саме фунгіциду віддати перевагу залежить від захворювання.

Фунгіциди для обробки картоплі перед посадкою

Фунгіцид для обробки картоплі перед посадкою дозволяє суттєво знизити ймовірність зараження фітофторою чи іншими захворюваннями.

Системноконтактні фунгіцидні препарати слід застосовувати на ранніх етапах вирощування культури. У такому разі вони матимуть максимальний ефект - захищати рослини від зовнішніх та внутрішніх інфекцій.

Фунгіцид від парші картоплі може використовуватися для обробки бульб перед чи під час посадки. Парша може активно заражати здорові бульби під час транспортування та особливо неправильного зберігання врожаю. Своєчасне та правильне застосування спеціальних препаратів дозволить не допустити зараження бульб. також можлива післязбиральна обробка бульб.

Фунгіциди для картоплі від фітофторозу наносяться на бульби перед посадкою, а після обприскується бадилля.

Фунгіциди проти фітофторозу картоплі

Де придбати фунгіциди для картоплі від фітофторозу в Україні?

У Києві купити фунгіцидні препарати можна на сайті нашої компанії – БТУ-Центр. У каталозі представлено велику кількість фунгіцидів різних видів, проти різних захворювань та шкідників. Вартість фунгіцидів від виробника залишається доступною для замовників. Ціна на препарати відрізняється залежно від обсягу упаковки та виду препарату. У нашій компанії можна замовити з доставкою потрібний обсяг фунгіцидів для картоплі. При необхідності завжди можна отримати онлайн-консультацію від наших фахівців, які детально можуть розповісти про особливості застосування кожного препарату, що цікавить.