Біофунгіциди для гороху

Купити фунгіциди для гороху у Києві

В Україні вирощування гороху є досить прибутковою справою, тож площі під цю культуру щороку збільшуються. Проте за добрий урожай слід боротися. І цю боротьбу допомагають виграти фунгіцидні препарати, без використання яких важко уявити вирощування бобових культур у промислових масштабах.

Навіщо використовують фунгіциди?

Горох, як і багато інших бобових культур, дуже сприйнятливий до різних захворювань, викликаних грибками, вірусами і різними патогенними мікроорганізмами. Фунгіцидні препарати

використовуються з метою запобігання зараженню культури або для її максимально швидкого лікування. Сьогодні на ринку представлений великий вибір фунгіцидів. Вони випускаються у суспензіях, порошках, розчинах або емульсіях. Різні фунгіциди мають різні речовини, що діють, ефективні проти різних збудників.

Фунгіциди для гороху допомагають боротися із такими захворюваннями:

  • Біла гниль (склеротиніоз);
  • Аскохітоз;
  • Помилкова борошниста роса (пероноспороз);
  • Фузаріоз;
  • Іржа.

Біофунгіциди для гороху різними способами порушують життєдіяльність збудників, що призводить до їхньої блокади та подальшого знищення.

Фунгіцидні препарати мають різні діючі речовини, які є ефективнішими щодо тих чи інших захворювань. Фунгіцид для гороху також використовується для обробки насіння перед посадкою.

Не менш важливим є використання таких препаратів у період вегетації культури.

Класифікація фунгіцидів для гороху

На сьогоднішній день усі фунгіциди поділяються на два види: біофунгіциди (на основі спеціальних бактерій, які є антагоністами для різних грибкових патогенів) та фунгіциди на основі хімічних препаратів. Біофунгіцид для гороху є високоефективним препаратом, який відрізняється високою ефективністю та практично відсутньою токсичністю для культури.

Фунгіцидні препарати бувають:

  1. Органічними - до складу входять важкі метали, що добре розчиняються у воді і добре поєднуються з різними препаратами, проте не здатні тривалий час зберігатися в ґрунті;
  2. Неорганічними – основою таких препаратів є різні сполуки марганцю, сірки, калію, нікелю та інших елементів. Такі фунгіциди важче поєднуються з іншими препаратами, проте мають здатність накопичуватись у ґрунті та перебувати там досить довгий час.

За принципом дії фунгіциди поділяються на:

  1. Імуностимулюючі – стимулюють рослину виробляти особливі речовини, що підвищують здатність культури протистояти грибкам;
  2. Лікувальні – застосовуються для лікування культури. Препарати блокують та порушують процеси життєдіяльності патогенних мікроорганізмів, що призводить до їхньої загибелі;
  3. Захисні – використовуються для профілактики захворювань.

Також фунгіциди поділяються на дві категорії за способами поширення: контактні та системні. Перші борються із збудниками при безпосередньому контакті на поверхні рослини. Другі проникають у всі тканини рослини і роблять свою дію при першій зустрічі зі збудником. Такі препарати є ефективнішими у використанні.

Де придбати фунгіциди для гороху в Україні?

Придбати фунгіциди для гороху у Києві за доступною вартістю від виробника можна на нашому сайті - БТУ-Центр. У каталозі продукції представлений широкий асортимент препаратів з різною основою та діючими речовинами. Ціна препаратів від вітчизняних виробників залишається доступнішою, ніж імпортних, але ефективністю при цьому вони не поступаються. Якщо виникає необхідність купити біофунгіциди для гороху, але є питання з їх вибором, то наші фахівці нададуть детальну онлайн-консультацію та допоможуть замовити необхідний препарат із доставкою до потрібного населеного пункту.