Біофунгіциди для часнику

Купити фунгіциди для часнику у Києві

Ця культура дуже популярна в Україні. Крім того, що аграрії забезпечують часником торговельну мережу нашої країни, він також є одним із найбільш затребуваних овочів у харчовій та м'ясній промисловості, оскільки використовується для приготування різних приправ, сумішей для маринадів, ковбасних виробів та різної консервації.

Але часник схильний до різних захворювань не менше, ніж інші культури. Щоб не допустити зниження врожайності та втрат під час зберігання врожаю, слід своєчасно та правильно використовувати спеціальні засоби – фунгіциди, які допоможуть не допустити зараження культури або допоможуть вилікувати захворювання.

Які ефективні фунгіцидні препарати?

Біофунгіциди для часнику використовуються для захисту та боротьби з такими захворюваннями:

 • Бактеріоз;
 • Шийкова гниль;
 • Пеніцильоз;
 • Пероноспороз;
 • Іржа;
 • Фузаріоз.

Використовувати фунгіцид для часнику рекомендується перед посадкою, у період вегетації або у разі виявлення ураження культури грибком. Різні фунгіциди для часнику мають різні речовини, що діють, отже, і принцип їх дії відрізняється. Тому всі препарати ділять на кілька категорій залежно від їхньої дії на культуру:

 • Застосовувані з метою профілактики - використовуються для запобігання зараженню культури;
 • Використовувані для лікування культури – блокують розвиток патогенних мікроорганізмів та повністю виліковують культуру;
 • Застосовуються для стимуляції імунної системи рослин - стимулює вироблення певних речовин самою рослиною, що підвищує його здатність протистояти захворюванням.

Біофунгіциди для часнику по-різному діють на віруси та патогенні мікроорганізми. Одні порушують процес їхнього дихання, інші перешкоджають їх розмноженню, треті купірують вже уражені ділянки рослини, щоб уникнути поширення хвороби на здорові тканини культури.

На що слід звертати увагу при виборі фунгіцидів для часнику?

Є низка моментів, на які слід звертати увагу при виборі фунгіцидів:

 1. Діюча речовина;
 2. Виробник – вітчизняні препарати не поступаються за своєю ефективністю імпортним;
 3. Тип дії може бути контактний або системний. Другий тип є більш універсальним, оскільки залежить від швидкості обмінних процесів у рослині, ні від погодних умов;
 4. норма використання;
 5. Вартість – вітчизняні фунгіциди мають нижчу ціну.

Не рекомендується тривале застосування фунгіцидів з аналогічними діючими речовинами на одній ділянці, щоб уникнути зниження ефективності препарату.

Де придбати ефективні біофунгіциди для часнику в Україні?

Купити біофунгіциди для часнику можна на сайті нашої компанії - БТУ-Центр. Більше інформації про різні препарати від виробників, вітчизняних та зарубіжних, можна знайти та замовити з доставкою у нашому каталозі. Якщо потрібно купити фунгіциди для часнику, але потрібна додаткова інформація щодо препарату, що цікавить, то наші фахівці проведуть докладну онлайн-консультацію і детально дадуть відповіді на всі питання.