Популярні товари

Товар: Ціна:
СКЛЕРОЦИД® біофунгіцид проти білої гнилі 330 грн.
ФІТОЦИД-р® 225 грн.
ФІТОХЕЛП® біофунгіцид 315 грн.
МІКОХЕЛП® біофунгіцид 250 грн.
Фунгіцид купити

Види, сфери діяльності та механізм дії фунгіцидів

Біологічні фунгіциди – спеціальні препарати, які забезпечують профілактичну та лікувальну дію від хвороб сільськогосподарських культур. Існують різні збудники захворювань, що вражають рослини, які негативно впливають на якість і кількість врожаю, а в деяких випадках навіть призводять до їх загибелі. Щоб захистити овочеві, зернові, бобові чи інші культури на сільськогосподарських угіддях багато приватних та комерційних фермерів та аграрії вирішують використовувати фунгіцидні препарати.

Купити біологічні фунгіциди для рослин можна в компанії БТУ-ЦЕНТР. Ми є виробником якісних та ефективних засобів, які мають високий попит на українському та європейському ринках. У каталозі представлено кілька видів фунгіцидних препаратів, що відрізняються складом, механізмом дії та сферою застосування. Вся продукція сертифікована, що підтверджує відповідність вимогам державних та європейських стандартів якості та безпеки.

Особливості застосування біологічних фунгіцидів

Ефективність застосування біологічних фунгіцидів залежить від правильної ідентифікації хвороб та підбору препарату, який буде ефективний проти даного збудника, а також своєчасного внесення.

При профілактичному внесенні біологічні фунгіциди ефективніші. Коли вони потрапляють на листя, на противагу хімічним, не руйнують мікрофлору рослини, яка, крім шкідливих видів, містить і корисні, які здатні захистити рослини від збудників хвороб.

Біологічний фунгіцид

Біологічні фунгіциди зменшують кількість фітопатогенів, підвищуючи кількість корисних мікроорганізмів, а також стимулюють ріст та розвиток рослин.

При розвитку плямистостей на листі рослин до 30% біологічні препарати ефективно зупиняють поширення та розвиток хвороб. Також, вносити біологічні засоби для захисту рослин ефективно проти патогенів, що знаходяться у ґрунті.

Які фунгіциди пропонує компанія БТУ-ЦЕНТР?

Вченими компанії БТУ-ЦЕНТР було створено цілу лінійку біологічних препаратів для захисту рослин від різноманітних хвороб. Наприклад:

 1. Для профілактики та захисту від більшості збудників грибних хвороб (септоріоз, аскохітоз, антракноз, піренофороз, борошниста роса, альтернаріоз та ін.) рекомендується застосовувати біологічний фунгіцид ФІТОЦИД.

 2. Ефективним засобом проти бактеріальних хвороб (чорний плямистий бактеріоз, базальний бактеріоз, судинний бактеріоз, слизовий бактеріоз, бактеріальний опік та ін) є ФІТОХЕЛП.

 3. Для профілактики кореневих гнилей (фузаріозної, гельмінтоспоріозної, офіохвороби та різоктоніозної) ефективно обробляти насіння сільськогосподарських культур біологічним фунгіцидом МИКОХЕЛП. Також, біофунгіцид МИКОХЕЛП ефективно бореться із збудниками грибних хвороб у період вегетації рослин (фузаріоз колосу, септоріоз, бура плямистість, альтернаріоз, аскохітоз та ін.).

 4. А для захисту від збудників білої гнилі, фомозу та фомопсису слід застосовувати біологічний фунгіцид СКЛЕРОЦИД.

Біофунгіциди для рослин

Випуск та умови зберігання біофунгіцидів

Біофунгіциди використовують для обробки певних видів сільськогосподарських культур, садових рослин, квітів, газонної трави. У більшості випадків для обробки спочатку слід приготувати спеціальний розчин, змішавши біопрепарат із водою. Потрібні пропорції для конкретної мети обробки зазвичай вказані на упаковці заводської виробником. Після приготування розчин слід використовувати протягом доби, після чого речовини, що діють, втрачають свої властивості.

Біопрепарати випускаються у пластиковій тарі по 1, 5 та 10 літрів. Термін зберігання фунгіцидів може змінюватись від 3 місяців до 3 років, залежно від складу діючих речовин та умов навколишнього середовища.

В компанії - БТУ-Центр ви можете купити біофунгіциди в Україні для: пшениці, соняшнику, картоплі, зернових культур, кукурудзи, ячменю, часнику, саду, гороху, сої, плодових дерев, ріпаку, овочів, озимої пшениці, озимого ячменю з доставкою по всій Україні.

Поширені запитання:

⚡ Що таке біопрепарати для рослин?

Біопрепарати – біологічні засоби захисту рослин, основною складовою яких є живі організми. Вони розроблені для винищення та ураження шкідливих організмів. Мають низький рівень токсичності, а отже, не становлять особливої небезпеки людині та живій природі.

✅ Які бувають біопрепарати?

Спектр біологічних препаратів дуже широкий, виділяють:

 • Біоактиватори;
 • Біофунгіциди;
 • Біоінсектициди;
 • Біодобрива;
 • Біоприлипателі;
 • Біокомплекси і т. д.

👉 Від яких шкідників використовують біопрепарати?

Біопрепарати для боротьби зі шкідниками рослин:

 • Павутинний кліщ;
 • Ведмедки, колорадський та травневий жуки та їх личинки;
 • Попелиця;
 • Трипси;
 • Нематоди;
 • Пилувальники;
 • Клопи;
 • Метелики (плодожерки, совки, вогнівки, капустянки, американська біла і т. д.).

🚚 Де придбати біопрепарати для рослин в Україні?

Купити біопрепарати від шкідників рослин ви можете у нашій компанії - БТУ-Центр за адресою:

 • м. Київ, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Амосова 1/34, оф.1