Біоінсектициди: призначення, механізм, умови зберігання

Ми пропонуємо ефективні біопрепарати для харчування і захисту сільськогосподарських культур. Вся продукція компанії має високу якість, що підтверджується сертифікатами відповідності державним і міжнародним стандартам.

Одним з найпопулярніших видів продукції «БТУ-ЦЕНТР» для агропромислового комплексу є біоінсектициди. Це спеціальні біопрепарати, які призначені для захисту рослин від шкідливих насекомих.

Препарати від молей, плодожерок, колорадського жука, білокрилки і інших шкідників мають такі особливості дії:

  • ефективно захищають рослини від комах;
  • мають пролонгований період дії, не викликаючи звикання у шкідників;
  • не накопичуються в рослинах або грунті;
  • видимий ефект застосування інсектицидів помітний вже через 1-2 дні після обробки;
  • препарати надають тривалий захисну дію протягом 12-14 днів;

Призначення і особливості застосування біоінсектициди

Біопрепарати даної групи ефективно борються з павутинними кліщами, колорадськими жуками, попелиць, білявки, совками, білокрилками, плодожерками, молями, листовійки, п'ядунів і іншими комахами. При цьому інсектициди знищують як личинки різного віку, так і імаго шкідливих комах. Препаратами можна обробляти польові, садові, декоративні культури і квіти, які ростуть у відкритому чи закритому грунті.

Обприскування необхідно проводити під час вегетаційного періоду рослин. Захисну обробку проти попелиці слід виконувати до того моменту, поки частка дорослих особин заселених шкідників буде становити не більше 10%.

Для використання біопрепаратів необхідно підготувати робочий розчин безпосередньо перед самою обробкою. Необхідна норма інсектициду ретельно перемішується з водою, температура якої повинна бути + 15 ... + 25 ° С. Зберігати приготовлений розчин можна не більш 5-6 годин в затіненому місці.

Для плодових дерев і інших сільськогосподарських культур, що ростуть у відкритому грунті, рекомендується проводити обробку при сухій безвітряної погоди, бажано в похмурий день, рано вранці або ввечері при заході сонця. Під час захисної обробки температура навколишнього повітря повинна бути від +15 до +35 ° С. При необхідності біоінсектициди можна додавати в бакову суміш до іншими препаратами (мікроелементи, стимулятори росту та ін.), Крім тих, які мають лужної реакцією. Останню обробку слід проводити не пізніше 5-7 днів перед збором врожаю.

Склад і умови зберігання біологічних інсектицидів для рослин

Інсектициди для плодових і польових культур можуть мати різний склад, в залежності від що чиниться впливу і призначення. Біопрепарат може складатися з життєздатних бактерій Bacillus thuringiensis , ендоспор, білкових кристалів (ендотоксинів), термостабильного екзотоксину, комплексу авермектинів, життєздатних клітин грибів. Захисні засоби випускаються в пластиковій тарі по 1, 5 і 10 літрів. Зберігати інсектициди потрібно в герметично закритій упаковці в місці, захищеному від прямих сонячних променів. Тривалість можливого зберігання - 12 або 6 місяців (при + 4 ... + 10 ° С або +10 ... + 15 ° С) і залежить від компонентів препарату.