Популярні товари

Товар: Цена:
ІНОКУЛЯНТ РІЗОЛАЙН®-р 570 грн.
ІНОКУЛЯНТ БІОІНОКУЛЯНТ-БТУ®-т (сухий) 500 грн.
ІНОКУЛЯНТ БІОІНОКУЛЯНТ-БТУ-р® - для сої та бобових 450 грн.
ІНОКУЛЯНТ АНДЕРІЗ®-р (UNDERHIZ®) 900 грн.
Рідкі інокулянти для сої

Купити інокулянти для сої у Києві

В Україні щорічно відводяться під посіви сої величезні площі, оскільки вирощування цієї культури досить прибуткове. Отримання високого врожаю - це не тільки використання якісного посівного матеріалу та здійснення посіву у певні терміни, але й використання різних препаратів, здатних зробити рослини сої більш життєздатними та менш уразливими для хвороб та поганих погодних умов, а й суттєво збільшити врожайність культури. Інокулянти на сою стоять першими у великому переліку необхідних препаратів.

Навіщо необхідні інокулянти?

Інокулянти – це препарати, що містять у своєму складі живі мікроорганізми. Інокуляція насіння сої є обов'язковою процедурою, якщо необхідно одержати високий урожай. Після обробки препаратом бульбочкові бактерії активно асимілюються на кореневій системі рослин, що покращує процес отримання та поглинання азоту соєю. Застосування інокулянтів для сої має ряд переваг:

  1. Відчутне збільшення врожайності культури;
  2. Підвищення опірності рослин патогенним мікроорганізмам, які можуть спричиняти різні хвороби рослин;
  3. Збільшення вмісту білка у зернах сої;
  4. Прискорення росту рослин;
  5. Суттєве зниження фінансових витрат на купівлю добрив та фунгіцидів.

Асортимент інокулянтів для сої від компанії - БТУ-Центр

Купити інокулянти для сої від виробника можна на сайті нашої компанії. Ми пропонуємо великий асортимент інокулянтів для сої, бобових, пшениці та інших культур. Серед найпопулярніших інокулянтів для сої можна виділити такі:

Інокулянт для сої купити
  • Інокулянти для сої ризобофіт – у складі є бульбочкові бактерії. Препарати використовуються для обробки насіння перед посадкою. Може використовуватися як інокуляції сої, так обробки інших бобових і однорічних і багаторічних трав. Препарат здатний утримувати у зоні кореневої системи молекули азоту, що покращує живлення рослини. Препарати не лише збільшують зелену масу, а й покращують характеристики соєвого насіння, а також підвищують урожайність культури. Різобофіт включає два види бактерій: Rhizobium та Bradyrhizobium japonicum. Якщо буде використовуватися сухий інокулянт для сої, обробка насіння може проводитися не пізніше, ніж за два дні до посіву. Якщо обробка здійснюється рідким інокулянтом, процедура повинна бути виконана в день посіву;
  • Інокулянти для сої ризоактив – ці препарати показують більш високу стійкість до несприятливих погодних умов. У складі бактерії Bradyrhizobium japonicum вже повністю адаптовані до кліматичних умов нашої країни. Препарати (при правильному їх використанні) здатні суттєво збільшити врожайність сої, покращити технічні характеристики соєвого насіння та знизити витрати на купівлю добрив та фунгіцидів. Обробка насіння рідким препаратом може здійснюватися задовго до сівби;
  • Інокулянти для сої басф – препарати випускаються як у рідкому вигляді, так і в сухому на основі стерильного торфу. У складі також бактерії Bradyrhizobium japonicum. Застосування цих препаратів дозволяє одержувати високі врожаї сої з відмінними технічними характеристиками.

Де купити інокулянти для сої з доставкою по Україні?

Вартість інокулянтів для сої, які можна купити в нашій компанії – БТУ-Центр залишається доступною для наших аграріїв. При купівлі препаратів оптом ціна на інокулянти буде ще привабливішою. Правильний вибір інокулянта має величезне значення, тому, якщо необхідна консультація фахівця, наші співробітники детально і професійно дадуть відповіді на всі питання і розкажуть про будь-якого інокулянта.