Рідкі інокулянти для силосу

Купити інокулянти для силосу у Києві

Заготівля корму для великої рогатої худоби на зиму потребує певних зусиль та знань. Тому силосування є оптимальним варіантом для отримання корму, що має невисоку ціну, але відрізняється високою якістю. Найбільш складним питанням при силосуванні залишається питання, як зберегти цінну суху речовину, білки та енергію з того моменту, як було зроблено силосування, і до моменту виїмки силосу.

Інокулянт для силосу забезпечує нормалізацію ферментування, що не дозволяє патогенним мікроорганізмам, що знижує якість силосу, розмножуватися.

У той же час, варто пам'ятати, що навіть використання спеціальних препаратів не скасовує виконання правил приготування силосу.

На сьогоднішній день купити інокулянти для силосу в Україні можна на нашій компанії, де представлений великий вибір препаратів.

Види силосних інокулянтів

На сьогоднішній день виробники випускають велику кількість різних інокулянтів для силосу. Але всі препарати умовно поділяються на кілька груп залежно від складу:

  • Органічні кислоти чи консерванти;
  • Бактерії;
  • Ферменти.

Бактеріальні інокулянти. Дуже багато силосних інокулянтів у своєму складі містять молочнокислі бактерії різних штамів. У деяких препаратах містяться штами лише одного виду (гетеро- або гомоферментативні), у деяких – двох.

Дія гомоферментативних бактерій:

  1. Збільшується вироблення молочної кислоти, це позитивно позначається лише на рівні рН у процесі ферментації;
  2. Втрата сухої речовини стає набагато нижчою;
  3. Запобігає руйнуванню білка;
  4. Уповільнює розмноження патогенів.

Дія гетероферментативних бактерій:

  1. Сприяють перетворенню цукру, що міститься в кормі в оцтову та молочну кислоту;
  2. Забезпечує підвищення аеробної стабільності силосу;
  3. Блокують процеси розмноження патогенних мікроорганізмів.

Інокулянти, що містять консерванти, також мають свої переваги. Здебільшого вони спрямовані зниження рівня рН силосу. Низький рівень рН є несприятливим середовищем розмноження патогенних мікроорганізмів.

Ферменти руйнуються стінки клітин рослин. Це вивільняє цукор, що міститься в рослинах, який надалі перетворюється на молочну кислоту. Використання ферментів залишається менш ефективним, ніж застосування силосних інокулянтів.

Де купити інокулянт для силосу в Україні?

Купити інокулянт для силосу можна на нашому сайті - БТУ-Центр. Ми реалізуємо інокулянти для силосу оптом від виробника, тому ціна на інокулянти для силосу залишається доступною для фермерських господарств.

Якщо при виборі інокулянта для силосу залишилися питання, то наші фахівці детально та професійно дадуть відповідь на кожен з них.