Рідкі інокулянти для гороху

Купити інокулянти для гороху у Києві

В Україні великі площі відводять під посіви бобових культур. Але й у такому разі аграріям доводиться використовувати різні препарати, що дають змогу отримувати більший урожай. У переліку таких препаратів є інокулянти для бобових.

Навіщо застосовуються інокулянти?

Інокулянти є препаратами, що містять живі культури різних мікроорганізмів, які в симбіозі з рослиною здатні зміцнювати здоров'я рослин. Інокулянти можуть включати різні мікроорганізми і за цією характеристикою розрізняють такі інокулянти:

  • Грибні;
  • Бактеріальні;
  • Комбіновані.

Інокуляція для насіння гороху, нуту, сої – обов'язкова процедура, що сприяє більш інтенсивному зростанню цих культур. Під час такої обробки насіння заражається певними бактеріями, які дозволяють кореневій системі рослини швидше і більше засвоювати азот із ґрунту.

Крім цього інокулянти на горох надають тривалий захист рослин від моменту проростання до отримання дорослої рослини, оскільки мікроорганізми активно змагаються з патогенами, які можуть бути в грунті. Отже, після обробки інокулятами проявляється ще й фунгіцидна дія.

Крім цього інокулянти для нуту та інших бобових сприяє кращому розвитку кореневої системи рослини, як результат – поживні речовини рослиною засвоюються краще, прискорюється ріст рослин.

Які бувають інокулянти?

Інокулянти випускають у різних препаративних формах:

  1. Сухі. Носієм у таких препаратах є торф. Тому такі препарати можуть мати нестерильний або стерильний торф. Останні мають більшу ефективність, але їх вартість вища. Торф – відмінне середовище для розмноження азотфіксуючих бактерій. Однак використання таких препаратів можливе лише для певних видів сівалок;
  2. Рідкі – дозволяють максимально рівномірно нанести препарат на посівний матеріал. Це гарантує більш швидке порівняно з сухими інокулянтами вживлення бактерій у кореневій системі рослин. Відмінно поєднуються з іншими препаратами - гербіцидами, добривами та ін;
  3. Гелеподібні – застосовуються також як прилипачі-стабілізатори, що дає можливість здійснювати обробку посівного матеріалу практично за місяць до посівної. Ця категорія препаратів включає величезний перелік інокулянтів.

На що звертати увагу під час виборів інокулянта?

Є кілька критеріїв, які слід брати до уваги, вибираючи оптимальний варіант інокулянту:

  • Препаративна форма (наскільки зручно використовувати інокулянт з урахуванням наявної сільгосптехніки);
  • Кількісний показник живих бактерій у складі інокулянту (не менше 1 млн. живих бактерій на одне насіння);
  • Ціна препарату;
  • Виробник.

Для застосування інокулянтів потрібні певні знання, оскільки неправильне використання препарату зведе до нуля його можливу ефективність.

Де придбати якісні інокулянти для гороху в Україні?

Купити інокулянти для гороху у Києві від виробника за доступними цінами можна на сайті нашої компанії - БТУ-Центр. Ми пропонуємо широкий асортимент інокулянтів від вітчизняних та зарубіжних виробників. Препарати можна купити оптом та в роздріб. Для оптових покупців компанія готова запропонувати інші умови співробітництва.

Якщо виникають питання щодо вибору інокулянтів, наші фахівці детально та професійно дадуть відповідь на кожен з них.