Інокулянти: яку дію виконують і для чого використовуються?

Інокуляція - невід'ємна частина, що необхідна для інтенсивного росту сої. Завдяки якісній обробці насіння спеціалізованими біопрепаратами значно збільшується врожайність, а з нею і рівень доходу аграріїв. Для досягнення даної мети використовують різні засоби, які називають інокулянти. Що таке інокулянт і яку дію він чинить на бобові сільськогосподарські культури?

Головні особливості інокулянтів для сої і бобових культур

Інокулянт - це унікальний засіб для сої, що багато разів довів високий рівень ефективності. Вигідність використання цих бактерій доведено практично на підставі показників врожайності, економії грошових витрат, благотворного впливу на навколишнє середовище.

Завдяки інокуляції cоі зменшується необхідність застосовувати мінеральні добрива (азотні) в процесі вирощування сільськогосподарських культур. Бактерії, що входять до складу препаратів, забезпечують формування достатнього числа бульбочок на коренях бобових культур, а також надійну фіксацію азоту, що сприяє стимуляції активного росту і повноцінному розвитку культур. 

Якщо розглядати користь для насіння сої, то бактерії, що входять до складу інокулянтів, забезпечують отримання культурою достатнього обсягу азоту, завдяки чому підвищується вміст корисних білків і починається активне формування потрібної кількості бобів. Сільськогосподарські підприємства, які використовують інокулянти для бобових і сої (рідкі або сухі), швидко помічають поліпшення росту культур.

Переваги покупки інокулянтів для сої

Рішення купити інокулянти для бобових і сої є вигідним і доцільним для будь-яких приватних фермерів та інших аграріїв, які бажають домогтися наступних результатів:

  • підвищення врожайності бобових культур на 40-50%, а також поліпшення якості самого врожаю;
  • забезпечення більш швидкого проростання насіння;
  • надання можливості бобовим отримувати доступний азот, який забезпечує їх повноцінний ріст і розвиток;
  • зниження фінансових витрат на закупівлю мінеральних добрив, які коштують набагато більше, ніж інокулянти.

Придбання інокулянтів в Україні

На українському ринку купити біопрепарати можна в компанії БТУ-ЦЕНТР. Виробник пропонує тільки якісні засоби з високою ефективністю дії, що підтверджується наявністю спеціальних сертифікатів. До того ж компанія встановлює найбільш прийнятні ціни на продукцію.

БТУ-ЦЕНТР має власне виробництво, при цьому на кожному етапі здійснюється суворий контроль якості продукції та відповідності встановленим нормам. В процесі виробництва інокулянтів використовуються новітні технології та розробки, що дозволяє досягти високої ефективності дії препаратів.