Інокулянти: яку дію виконують і для чого використовуються?

Інокуляція - невід'ємний процес , який необхідний для інтенсивного росту сої та інших бобових культур. Завдяки якісній обробці насіння спеціалізованими біопрепаратами значно збільшується врожайність, а з нею і рівень доходу аграріїв. Для досягнення даної мети використовують різні засоби, зокрема інокулянти. Що таке інокулянт і як він впливає на бобові сільськогосподарські культури?

Головні особливості інокулянтів для сої і бобових культур

Інокулянт - це унікальний засіб для сої, що має доведену високу ефективність. Переваги використання цих препаратів на основі бактерій доведено практично на підставі покращення показників урожайності.

Завдяки інокуляції насіння cої зменшується необхідність застосовувати азотні добрива. Бактерії, що входять до складу біоінокулянтів для бобових культур, забезпечують формування достатнього числа бульбочок на коренях бобових культур, а також надійну фіксацію азоту, що сприяє стимуляції росту і повноцінному розвитку культур. 

Якщо розглядати користь для бобових рослин, то бактерії, що входять до складу інокулянтів, забезпечують отримання культурою достатнього обсягу азоту, завдяки чому починається активне формування потрібної кількості бобів та підвищується вміст білку в них. Сільськогосподарські підприємства, які використовують інокулянти для бобових і сої (рідкі або сухі), швидко помічають поліпшення росту культур.

Переваги покупки інокулянтів для сої

Рішення купити інокулянти для бобових культур є вигідним і доцільним для аграріїв, які бажають отримати наступні результати:

  • підвищення врожайності бобових культур до 40%, а також поліпшення якості самого врожаю;
  • забезпечення більш швидкого проростання насіння;
  • надання можливості бобовим отримувати доступний азот, який забезпечує їх повноцінний ріст і розвиток;
  • зниження фінансових витрат на закупівлю мінеральних добрив, які зазвичай коштують набагато дорожче, ніж інокулянти.

Придбання інокулянтів в Україні

На українському ринку купити біопрепарати можна в компанії БТУ-ЦЕНТР. Виробник пропонує тільки якісні засоби з високою ефективністю дії, що підтверджується наявністю спеціальних сертифікатів. До того ж компанія встановлює найбільш прийнятні ціни на продукцію.

БТУ-ЦЕНТР має власне виробництво, при цьому на кожному етапі здійснюється суворий контроль якості продукції та відповідності встановленим нормам. У процесі виробництва інокулянтів використовуються новітні технології та розробки, що дозволяє досягти високої ефективності дії препаратів. Препарати напрацьовують на сезон, під кожне конкретне замовлення і мають стабільно високий титр мікроорганізмів.