Запрошуємо відвідати виставку "AgroExpo 2016"

Шановні Клієнти!

Раді повідомити, що компанія «БТУ-Центр» бере участь у міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO-2016, яка на сьогодні є найбільшою в Україні ‒ виставкова площа налічує більше 90 000 кв.м.  
Запрошуємо Вас відвідати наш стенд № С1 (крита експозиція), на якому Ви матимете змогу отримати професійну консультацію стосовно застосування мікробних препаратів, технологій вирощування, захисту та живлення рослин, а також дізнатися про новинки продуктового асортименту.


Всі три дні виставки супроводжуватимуться широкою діловою програмою: панельні дискусії профільних організацій, семінари із залученням визнаних експертів, "круглі столи" і т.д. Крім того, у перший день AGROEXPO відкриється Центрально-український інвестиційний форум, в рамках якого пройде панельна дискусія Міністерства аграрної політики та продовольства України на тему "Пріоритети розвитку національної економіки в умовах інтеграції у світовий економічний простір".
На другий день роботи виставки "AGROEXPO-2016", 30 вересня, гостей зустрічатиме "Покровський ярмарок". У перший день ярмарку на відвідувачів чекає "Свято вареників", а також виступи народних колективів. Конкурс "Гарбуз-велетень" та конкурс короваїв проходитимуть у два тури. Перший тур пройде у перший день ярмарки, а другий тур ‒ на другий день. Переможець конкурсу "Гарбуз-велетень", як і в минулому році, отримає від організаторів супер-приз ‒ телевізор.
Організаторами виставки виступають: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Торгово-промислова палата України, Федерація роботодавців України, Національна академія аграрних наук України, Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК "Украгромаш", ВГО "Українська асоціація аграрних інженерів", Кіровоградська облдержадміністрація.
Виставка триватиме протягом трьох днів, 29 вересня – 1 жовтня 2016 р. в місті Кропивницькому, вул. Мурманська, 8 (АгроЕкспо).


До зустрічі

Наші партнери