Запрошуємо відвідати стенд «БТУ-Центр» на виставці AGROPORT East Kharkiv 2016

Запрошуємо відвідати стенд «БТУ-Центр» на виставці AGROPORT East Kharkiv 2016
AGROPORT East Kharkiv 2016, відбудеться в Харкові 20–22 жовтня, порушить питання вирощування зернобобових, новітніх технологій для ефективного фермерства та розвитку агробізнесу в нових ринкових умовах, а завершиться форум «Днем поля» на території демонстраційного полігону Харківського тракторного заводу (112 Га).

agro.jpg

IV Міжнародний аграрний форум AGROPORT East Kharkiv 2016 включає в себе:

  • Виставку техніки і технологій для фермерства (на площі більше 25 тисяч кв.м)
  • Тематичні семінари, конференції та тренінги для фермерів та аграріїв

  • Agro Drive Show – змагання і демо-покази техніки та сільськогосподарської авіації на демонстраційному полігоні площею 112 Га

AGROPORT East Kharkiv 2016 проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Харківської обласної державної адміністрації. Форум пройде в рамках оголошеного Організацією Об’єднаних Націй року зернобобових та вже включеного до календарю ключових подій ФАО.
AGROPORT – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. Цього року Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT-2016 відбудеться одразу в двох містах: у Львові і в Харкові. Місцем його проведення вже традиційно стануть термінали, виставкові площі і аеродромні перони аеропортів двох міст.
З точки зору організаторів, це дасть змогу не тільки розширити географію форуму, а стане найважливішим кроком на шляху ментального об’єднання фермерів України і створить єдине поле для професійних дискусій.

Наші партнери