Запрошуємо на Сімейний день саду!

Запрошуємо садівників на Сімейний день саду, який відбудеться 6 вересня 2019 р. у СТОВ «Дібрівка Агросервіс» (с. Дібрівка, Тетіївський р-н, Київська обл., вул. Степова, Будинок культури, реєстрація о 14:00). Організатор Сімейного дня саду – компанія БТУ-ЦЕНТР, партнер ГО «Органічна Україна».

СТОВ «Дібрівка Агросервіс» входить до 100 найкращих аграрних підприємств за підсумками 2018 року. У господарстві під садівництвом 41 га. Започаткували його 2016 року, сьогодні мають інтенсивний сад яблуні та 35 га ягідника малини. У 2017 р. малиновий ягідник, який у господарстві було закладено на цілинних землях, сертифікували за стандартами органічного виробництва. Захист і підживлення ягідної плантації виконують тільки препаратами ТМ «Жива земля».

У рамках заходу ви матимете можливість:

• Дізнатися секрети успішного виробництва СТОВ «Дібрівка Агросервіс»

• Відвідати малиновий сад, сертифікований за стандартами органічного виробництва

• Почути деталі технології вирощування органічної малини від найкращих агрономів БТУ-ЦЕНТР

• Зрозуміти основні принципи заморозки ягід і відвідати холодильний цех шокової заморозки

Ця подія стане корисною та яскравою не лише для вас, адже до участі в заході ми запрошуємо приєднатися ваших дітей! Для них ми підготували особливу програму – конкурси, майстер-класи, польову лабораторію.

Ми хочемо підкреслити, що здорова та органічна продукція – це не лише прибутково та доступно у виробництві, а й інвестиція у наше здоров’я та здоров’я підростаючого покоління. Піклуватися про оздоровлення нації – наша спільна відповідальність!

Захід безкоштовний. Реєстрація обов’язкова!
Зателефонуйте: 067 492 51 58 або заповніть електронну форму bit.ly/2Ky6rHQ 

Дивіться, як це було минулого року:

Наші партнери