Запрошуємо на «Міжнародні дні поля в Україні 2017»

Шановні керівники підприємств та агрономи!

Щиро запрошуємо Вас відвідати експозицію та демо-ділянку компанії «БТУ-Центр» на виставці «Міжнародні дні поля в Україні/ International Field Days Ukraine 2017», що відбудеться 21-23 червня 2017 року, в смт. Дослідницьке, Васильківський район, Київська область.

 vyst2.png


Ви матимете можливість ознайомитись з ефективними мікробними програмами живлення та захисту таких культур як: соя, озима пшениця, соняшник та переконатись у їх технологіях.


Фахівці компанії «БТУ-Центр» нададуть кваліфіковану консультацію щодо використання мікробних препаратів при вирощуванні різних с/г культур.


International Field Days Ukraine 2017  є відкритою незалежною платформою для спілкування фахівців  сільського господарства. На вас чекатимуть ділянки з новими сортами та гібридами, засобами живлення та захисту, новітні технології, сільськогосподарська техніка наживо та корисна наукова інформація від провідних постачальників.Для того, щоб заощадити свій час на реєстрацію та отримати подарунок, реєструйтесь он-лайн на сайті: www.mdpu.com.ua/registration/      


З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами на полі у Дослідницькому!

Наші партнери