Запрошуємо на круглий стіл на тему "Органічне виробництво ...

08 червня 2016 року відбудеться Круглий стіл на тему "Органічне виробництво – пріоритетний напрямок аграрного сектору України", який організовується Міністерством аграрної політики та продовольства України та Федерацією органічного руху України в рамках найбільшого загальнодержавного заходу в агропромисловому комплексі України – Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2016» та Спеціалізованої виставки-ярмарку "ORGANIC-2016", де Ви матимете змогу купити та посмакувати найкращі органічні продукти з різних областей України.

 

Мета заходу: обмін передовим досвідом розвитку органічного виробництва, переробки, реалізації; практичні рекомендації від провідних експертів щодо впровадження органічного господарювання; висвітлення питань законодавчого забезпечення розвитку вітчизняного органічного сектору, а також державного контролю.

 

Місце проведення: м. Київ, Проспект Глушкова, 1, Експоцентр України (колишня ВДНГ), павільйон №7, центральний зал 1.

 

Час проведення: з 15.00 год. до 17.00 год.

 

Початок реєстрації: 14.40 год.

 

Програма у додатку або за посиланням http://www.organic.com.ua/uk/anonecement/409-seminar    


      

Запрошуємо взяти участь у (1) Круглому столі та (2) Спеціалізованій виставці-ярмарку "ORGANIC-2016" в рамках АГРО-2016 всіх бажаючих!

 

З питаннями та пропозиціями просимо звертатися до Федерації органічного руху України за тел. (044) 425-55-25З або email: uaf@organic.com.ua  

 

Даний захід відбувається в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.


Наші партнери