Запрошення на День поля НімАЦ 2015

Deutsches Agrarzentrum in der Ukraine

Німецький аграрний центр в Україні


Рене Мілке

Директор

 

DAZ_Logo5

 

 

Поташ, 3 вересня 2015 р.

 

Німецький аграрний центр - НімАЦ вул.  Українська, 9A с. Поташ Маньківський район, Черкаська область, Україна, 20109   Телефон  +38 04748 72371 Факс         +38 04748 72201 

E-mail     info@daz-ukraine.net

 


День поля Німецького аграрного центру 10 вересня 2015 у Поташі

 

Шановні пані та панове,

 

від імені Німецького аграрного центру та 23 фірм-членів Асоціації, що підтримують його роботу, я хотів би сердечно запросити Вас на День Поля Німецького аграрного центру 2015 року у селі Поташ, Маньківського району, Черкаської області.

 

Німецький аграрний центр в Україні (НімАЦ) з початку 2009 року регулярно проводить семінари та навчання про сучасні технологіії та методи виробництва у сільському господарстві в с. Поташ (Маньківський р-н, Черкаська обл.) і вже зарекомендував себе як установа для підвищення кваліфікації спеціалістів та керівників сільськогосподарських підприємств в Україні.

 

Під час Дня Поля НімАЦ 2015 ми хочемо представити широкому загалу спеціалістів діяльність центру, продемонструвати у роботі сучасну техніку наших фірм-партнерів, а також презентувати актуальні результати дослідів з різними сортами рослин та стратегіями захисту посівів. Відвідувачі матимуть змогу побачити практичне застосування різної техніки, в тому числі:

-       обробіток ґрунту з подальшим посівом озимого ріпаку, під час якого такі компанії як AMAZONE, CASE IH, HORSCH, LEMKEN, VÄDERSTAD зможуть продемонструвати загалу можливості своїх машин

-       тестова ділянка для обприскування. Можна буде побачити роботу обприскувачів AMAZONE, BERTHOUD, HORSCH, та LEMKEN в залежності від швидкості.

-       техніку для збору урожаю цукрових буряків та завантажувальну техніку

-       фірми які займаються виготовенням посівного матеріалу, а саме KWS, LIMAGRAIN, NORIKA, STRUBE та Соєвий Вік, представлятимуть різні сорти таких культур як соя, кукурудза, соняшник, цукровий буряк та картопля

-       одночасно буде відбуватися презентація врожаю разом із зернозбиральною технікою фірм CLAAS таCASE IH.

-       безпоередньо на виставковій площі можна буде побачити різноманітні іновації, зокрема причепний обприскувач Leeb 8GS фірми HORSCH  

 

День Поля буде проходити в четвер, 10 вересня з 9.00 до 16.00 на дослідному полі НімАЦ. Під час нашого заходу ми хотіли б запросити Вас до приємної дружньої зустрічі зі спільним обідом.

 

Якщо Вам буде потрібна ночівля у вказаний вами проміжок часу, ми зможемо зарезервувати для Вас недорогу кімнату у готелі, що розташований неподалік. Будь-ласка, своєчасно проінформуйте з цього приводу адміністрацію НімАЦ.

 

Організатори:

Німецький аграрний центр (НімАЦ),

AMAZONE, BERTHOUD, CASE IH,CHEMINOVA (FMC), CLAAS, DLG, EUROMASH, HOLMER, HORSCH, JOSERA, KWS, LEMKEN, LIMAGRAIN, NORIKA, RAUCH, RIELA, SMART, STEFES, STRUBE, VDMA, VÄDERSTAD, ЗАВОД ІМЕНІ КОБЗАРЕНКА ТА ТД СОЄВИЙ ВІК.

 

З найкращими побажаннями

 

Рене Мілке


 
 

Наші партнери