Вперше український інокулянт отримав реєстрацію в ЄС

Інокулянт Різолайн® виробництва вітчизняної компанії БТУ-ЦЕНТР став першим і єдиним українським інокулянтом, який отримав офіційну реєстрацію в Європейському Cоюзі. Його визнали ключові органічні сертифікаційні органи ЄС – FiBL, Demeter International, Bioland, Naturland та ін. Препарат пройшов багаторівневу перевірку в акредитованих лабораторіях ЄС, науково-дослідних установах та фермерських господарствах Німеччини та Франції. На ринку України продукт вже майже 6 років, його ефективність підтверджена у 145 польових дослідженнях у 10 країнах.

«Реєстрація в Європейському Союзі та визнання якості головними органами сертифікації для органічного землеробства – ще одне підтвердження того, що в Україні можуть робити якісні продукти світового рівня. І ми у БТУ-ЦЕНТР черговий раз це підтверджуємо. Наші технології унікальні в рамках світу. Мікробними препаратами виробництва БТУ-ЦЕНТР користуються в Німеччині, Нідерландах, Болгарії, Литві, Словаччині, Сербії, Казахстані, Молдові, Білорусі, Грузії та інших країнах світу. Ми входимо в 25% найбільших виробників біотехнологій для сільського господарства світу та робимо все, щоб пропонувати аграріям економічні та екологічні рішення, які показують ефективність», - розповідає генеральний директор групи компаній БТУ-ЦЕНТР, канд. с.-г. наук Владислав Болоховський.

БТУ-ЦЕНТР проводить постійний контроль за якістю інокулянтів відповідно до вимог ІSO-9001, згідно яких контролюються та ведуться протоколи кожної стадії напрацювання продукту. Мікробіологи протягом усього процесу виготовлення слідкують за чистотою культури, її автентичністю, адже лише так можна гарантувати отримання препарату саме з тим штамом, який взяли на початку робіт з музею. Це також дає можливість зберегти високу концентрацію мікроорганізмів не лише у момент виходу препарату з заводу, але й забезпечити високий титр на насінні безпосередньо у полі.

Різолайн® – інокулянт з високою концентрацією чотирьох штамів симбіотичних бактерій Bradyrhizobium japonicum. Склад пристосований до різних ґрунтово-кліматичних умов, що забезпечує ефективнішу азотфіксацію та підвищення врожайності, покращує агрохімічні та фізичні показники ґрунту й забезпечує рослини речовинами, що стимулюють ріст. Завчасність обробки – 7 днів до висіву за використання разом з протектором Різосейв®, який йде в комплекті з інокулянтом.

Наші партнери


Замовити зворотній дзвінок

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам перетелефонуємо

Дякуємо! Перетелефонуємо Вам у найближчий час