Відбулася третя міжнародна виставка «Зернові технології 2013»

У період з 12 по 14 лютого 2013 у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася третя міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології 2013», яка проходила сумісно з виставкою «Agro Animal Show 2013».


Це найбільша зимова подія зернового господарства України, на якій компанія-учасниця «БТУ-Центр» мала змогу продемонструвати свою продукцію, надати консультації щодо використання біопрепаратів в інтегрованому землеробстві.

Під час виставки був проведений семінар на тему «Міфи та реальність застосування біоінокулянтів при вирощуванні сої та інших бобових культур. Технології, досвід, результати» Учасники семінару ознайомились з основними правилами вибору біоінокулянтів та з основними складовими успішної інокуляції. Був продемонстрований досвід застосування Біоінокулянтів-БТУ в різних регіонах та господарствах України.

Про «Бактеріальні хвороби сої та можливості їх біоконтролю» розповіла провідний інженер відділу фітопатогенних бактерій ІМВ ім.Д.К.Заболотного НАНУ, а також була цікава доповідь Вишневської Оксани Василівни, зав. лабораторією кормовиробництва Інституту сільського господарства Полісся, канд. с.-г. наук - «Фізіологічна та економічна оцінка застосування біоінокулянтів при вирощуванні бобових на зелений корм і зерно на Поліссі.» 

Дякуємо всім хто відвідав наш семінар та стенд на виставці!

vistav_1 vistav_2
vistav_3


Більше фотографій можна подивитись в розділі Фотогалерея


Наші партнери