STOP-Стрес: Заморозки можуть знизити врожайність озимих

Через різке зниження температури в Україні, можливі деякі пошкодження в озимих та ярих зернових.


Великих морозів не було, як кажуть фахівці гідрометцентру, але для пізніх посівів озимої виявились небезпечними заморозки у -5-8°С, які на одну ніч прийшли до деяких областей України в квітні.

При цьому відмічалось пошкодження листового апарату рослин та зупинка в рості, затримка початку кущення.

Пошкоджень зазнали ті рослини, які увійшли в зиму не в оптимальному стані розвитку — у шильці або взагалі сходили під снігом взимку.

Тому, для озимих які перебувають в стані стресу від прохолодних температур, заморозків, фахівці БТУ-Центр радять – програму StopStres.

stopstres.png

Інноваційна програма «STOP-Стрес», включає такі препарати як: Органік-баланс® у нормі 0,5 л/га, -Азотофіт®- р — 0,3 л/га та Липосам® — 0,25 л/га.

«Механізм дії: біопрепарати містять мікроорганізми-антагоністи патогенів, які заселяються на епіфітній поверхні листка і пригнічуюють розвиток патогенів.

Але найголовніше — мікроорганізми продукують БАР: амінокислоти, які мають антидотову та антистресову дію, регулюють ріст і забезпечують стійкість, фітогормони та інші корисні речовини, які налагоджують обмінні процеси в рослині».

Це допоможе прискорити процес відновлення рослинних клітин та нормалізує її ріст та розвиток.

Не бажано проводити обробки в період понижених температур, рекомендується при температурі від +7 градусів.

За попередніми прогнозами Укргідрометцентр, наступного тижня стовпчики термометрів в Україні піднімуться до 8-10 градусів тепла.

Наші партнери


Замовити зворотній дзвінок

Залиште своє ім'я та номер телефону і ми вам перетелефонуємо

Дякуємо! Перетелефонуємо Вам у найближчий час