Співробітники БТУ-ЦЕНТР відвідали міжнародну виставку ABIM-2020


Annual Biocontrol Industry Meeting (Щорічна зустріч галузі біоконтролю) – одна з ключових подій для учасників ринку біопрепаратів. Починаючи з 2006 року дослідники, виробники, консультанти, представники державних і регуляторних органів збираються разом, щоб обговорити досягнення і виклики, шляхи розвитку індустрії, поділитися досвідом і представити новинки.

Виставка, яка мала відбутися в Швейцарії, цього року змінила формат і проходила повністю онлайн через пандемію COVID-19. Виставкові зали і стенди учасників було змодельовано у 3D-форматі, а всі відвідувачі мали змогу обрати собі віртуального «представника», який пересувався територією віртуальних павільйонів, знайомився з іншими учасниками, брав участь у презентаціях і семінарах.«Ми відвідуємо ABIM вже чотири роки поспіль» - відзначає Дмитро Яковенко, керівник відділу зовнішньоекономічної діяльності БТУ-Центр. «Запропонований незвичний формат перевершив наші очікування і виявився дуже ефективним в плані нетворкінга. Відвідуючи різні секції виставки чи пленарні частини, є можливість легко ідентифікувати віртуальних відвідувачів. Це дає змогу за короткий час виставки ефективно зав’язатувати корисні контакти, які в подальшому можуть розвитися у плідне взаємовигідне співробітництво». 

Дмитро, зокрема, взяв участь у віртуальній професійній зустрічі спеціалістів з мікробного біоконтролю. Колеги обговорювали новини щодо порядку реєстрації біопестицидів в ЄС, стратегію виробників галузі щодо комунікації з органами регулювання, роль біологічних засобів захисту в органічному та інтегрованому землеробстві тощо.


Організатори ABIM - International Biocontrol Manufacturers Association (Міжнародна асоціація виробників засобів біоконтролю) IBMA і Research Institute of Organic Agriculture (Інститут досліджень органічного землеробства) FIBL. БТУ-ЦЕНТР є членом IBMA з 2019 року і активно бере участь у заходах асоціації. Інститут FIBL нещодавно підтвердив відповідність препаратів Azotohelp та Rizoline стандартам Європейського Союзу в галузі органічного землеробства.

Наші партнери