Що таке мікориза, і чому всі про неї говорять

Про мікоризу сьогодні не знає хіба що лінивий аграрій. Кожен другий задається питанням: мікориза - сучасний тренд чи необхідність?  Адже фахівці кажуть,  що мікориза активно допомагає рослинам засвоювати азот, калій та фосфор з раніше недоступних (змінералізованих) сполучень грунту, що збільшує урожайність при малій потребі в удобренні та воді. Крім того, мікориза забезпечує рослини мінералами, вітамінами, ферментами, біостимуляторами, гормонами. А ще препарати на основі мікоризоутворюючих бактерій збільшують схожість насіння та стимулюють ріст  рослин.

Хочете першими дізнатися все про мікоризні препарати? Наші фахівці – мають що розказати  про мікоризу, і готові ділитися своїми знаннями, досвідом і напрацюваннями.

Агрокомплекс.jpg

Запрошує Вас відвідати наш стенд 30G на виставці "Зернові технології 2018".  Будемо раді познайомити Вас з нашими новинками - «МікоФренд» мікоризоутворюючий біопрепарат  та «ГуміФренд» комплексне добриво на основі гумату калію. Наші спеціалісти із задоволенням дадуть відповіді на всі ваші запитання та дадуть поради, як підготуватись до початку нового аграрного сезону.

З 21 по 23 лютого 2018 року запрошуємо Вас відвідати VIII міжнародну виставку «Зернові Технології 2018»,  яка вже традиційно відбувається напередодні сезону весняних польових робіт. З цього року, вперше, виставка буде проводитися в Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ), за адресою м.Київ, Броварський пр-т, 15, м. Київ, метро Лівобережна.

Режим роботи виставки:   21-23 лютого з 9:00 до 17:00

Наші партнери