Сезон у розпалі!

2015 рік насичений професійно організованими заходами у с/г сфері: науковими конференціями, Днями поля та саду, зборами фермерів та землевласників, семінарами та тренінгами. Компанія БТУ-Центр з неабияким ентузіазмом долучається до них для того, щоб постійно рухатись уперед, здобувати нові знання та ділитись своїми. 

16 червня ми стали учасниками органічного Дня Поля, що відбувся у Сквирському Інституті агроекології і природокористування НААН, де наші агрономи ознайомлювали учасників із технологією вирощування органічної сої та інших с/г культур.


 У цей же день співробітники компанії БТУ-Центр, агроном - Олександр Ростоцький та директор зі збуту – Тетяна Яковенко, взяли участь у Дні поля на Волині. Головними аспектами доповідей були економічна ефективність підживлення озимих та ярих культур та застосування біологічних засобів захисту рослин в умовах Волинської області. 

День Саду відбувся 18 червня на базі ТОВ «Дельтфрут», що знаходиться у Вінницькій області. Агрономи компанії «БТУ-Центр», Володимир Білко та Дмитро Фартушний, представили біопрепарати для захисту та живлення плодово-ягідних культур нашого виробництва. 

19 червня був проведений збір фермерів та приватних землевласників від АФЗУ, присвячений 25-ти річчю фермерського руху в Україні. Компанія «БТУ-Центр» урочисто вручила подарункові сертифікати на придбання продукції на 3000 грн головам Кіровоградської, Рівненської та Дніпропетровської АФЗ. 

VI міжнародна науково-практична конференція «Поєднання науки, практичного виробництва і справедливого продажу якісної органічної продукції» зібрала 23 червня у м. Чабани Київської обл. велику кількість виробників органічної продукції, засобів захисту та живлення рослин, представників переробних підприємств, агрономів і науковців. Наш провідний спеціаліст з агротехнологій, Володимир Білко, розповів учасникам конференції про інноваційну складову органічного замлеробства на базі застосування біопрепаратів ТМ «Жива Земля». Паралельно відвідувачі мали змогу ознайомитись із нашою продукцією та придбати її на органічній ярмарці. 


Ще однією не менш важливою подією для аграріїв став «Всеукраїнський День поля 2015» УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого. Метою заходу було поширення новітніх техніко-технологічних рішень в агропромисловому комплексі України. Один із майстер-класів заходу був повністю присвячений екологізації технологій, розширеному відтворення ґрунту, підвищенню економічної ефективності вирощування с/г культур. Представники компанії «БТУ-Центр» ділились своїм досвідом із застосування біопрепаратів, а також мали змогу дещо поглибити свої знання та ознайомитись із новітніми рішеннями в с/г комплексі України.Наші партнери