Регіональний день поля у Городищі

IMG_1281.JPG12.09.2017 року в Бориспільському районі Київської області, с. Городище на базі підприємства ТОВ «БІОТЕХ» відбувся Регіональний день поля.

Компанія «БТУ-Центр» приймала безпосередню участь у дні поля, виступивши  одним із партнерів заходу.

Серед партнерів заходу: компанія Евраліс, компанія BASF, компанія «ЭкоОрганик» та компанія Väderstad.


IMG_1328.JPGIMG_1361.JPG IMG_1429.JPGIMG_1439.JPGГості були розділені на групи для огляду демо-ділянок соняшнику та кукурудзи. Перед переглядом демо-ділянок було виділено час для демонстрації компаній-партнерів. Компанія «БТУ-Центр» презентувала свою лінійку мікробних препаратів, а також свої системи живлення в посівах соняшника та кукурудзи різних гібридів.  На посівах соняшнику та кукурудзи було запропоновано використання наступних мікробіологічних препаратів в період вегетації рослин: біостимулятор Органікбаланс, біоактиватор Азотофіт, органо-мінеральне добриво ХелпРост соняшник, ХелпРост кукурудза, ХелпРост бор та прилипач Липосам. За попередніми підрахунками  біологічна прибавка врожаю + 2-3 ц між обробленими та не обробленими ділянками.

IMG_1371.JPGIMG_1386.JPGIMG_1396.JPG

Також, не забули і про розважальну частину. Гостей пригощали смачними стравами, розігрували цінні подарунки від партнерів.

Щиро дякуємо керівництву ТОВ «БІОТЕХ» та компанії «Евраліс», за надану можливість проведення спільного дня поля.  

IMG_1283.JPGIMG_1269.JPG

Наші партнери